Vynas-Anno Domini Sauvignon Trevenezie IGT 2022 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Anno Domini Sauvignon Trevenezie IGT 2022 12% 0.75L

  Veneto

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  12%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Anno Domini, trumpinys AD (liet. Viešpaties metais) – viduramžių lotynų kalbos frazė, naudojama nusakyti metų skaičiui pagal Grigaliaus ir Julijaus kalendorius, reiškianti metus po Kristaus gimimo, t. y. mūsų eroje. Tuo tarpu 47 Anno Domini yra nauja vyninė, įsikūrusi netoli Trevizo, Italijos Veneto regione, apsupta užburiančios gamtos. Ji įsikūrusi tarp dviejų upių - Sile ir Piave. Vyninė valdo 30 hektarų vynuogynų, savo dirbamoje žemėje augindama įvairias vynuoges - unikalias Chardonnay, Pinot Grigio, Cabernet Franc ir Refosco dal Peduncolo Rosso veisles. Kai kurie kiti aukštos kokybės vynmedžiai, kuriuos augina vyninė, yra turtingos kokybės Cabernet Sauvignon, Pinot Nero, Sauvignon, Merlot, Glera ir Moscato.  

  Sodrios šiaudų geltonumo spalvos su laimo žalumo atspalviais Anno Domini Sauvignon Trevenezie IGT sausas 100% Sauvignon vynuogių vynas, su patraukliu rūgšties balansu ir tipiškai šiai vynuogei būdingu sodriu aromatu, kuris išraiškingai atsiskleidžia vartojant jį dar jauną. Atrinkus sveikas vynuoges; vynas gaminamas tik kelias dienas fermentuojant plieninėse talpyklose. Po alkoholinės fermentacijos, prieš išpilstant į butelius, vynas laikomas plieninėse statinėse.

  Nosyje intensyvūs prieskoniniai pipirų, šalavijų, aviečių ir pomidorų lapų aromatai, - šiai vynuogių veislei būdingos savybės.

  Gomuryje sausas ir beveik griežtas, pasižymintis tvirtu rūgštingumu.

  Rekomenduojama vartoti jauną. Optimali patiekimo temperatūra 10-12 °C

  Dera su visais pasta ir ryžių patiekalais taip pat prie sriubų su pavyzdžiui, su pupelėmis. Dera prie visų baltos mėsos patiekalų, patiekiamų su lengvais padažais. Puikiai tinka su keptais riebiais žuvies patiekalais.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne