Vynas-Two Rivers Altitude Sauvignon Blanc Marlborough 2016 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Two Rivers Altitude Sauvignon Blanc Marlborough 2016 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Alk. tūris
  13%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Two Rivers pavadinimas kilo nuo upių pavadinimo, kurios maitina Marlborough regiono vynuogynus, esančius garsiuose Wairau ir Awatere slėniuose. Būtent Awatere slėnyje, iš kurio atsiveria vaizdas į upės vingius, prabėgo įkūrėjo ir vyndario David Clouston vaikystė. Dabar jis gyvena Wairau slėnyje, kur sukūrė savo namus ir paliko pėdsaką Naujosios Zelandijos vyno pramonėje.

  Keturių atskirų vynuogynų, esančių ant Wairau ir Awatere upių krantų, skonių dermė. Intensyvios auksinės šiaudų spalvos Two Rivers Altitude Sauvignon Blanc Marlborough derlius renkamas optimaliai sunokęs, vynuogės kruopščiai spaudžiamos ir fermentuojamos vėsioje temperatūroje nerūdijančiame pliene, kad vaisiai būtų kuo grynesni ir charakteringesni. Dalis vyno 3 mėnesius buvo brandinta ant natūralių mielių nuosėdų Prancūziškose statinėse, taip suteikiant skoniui tekstūros, sudėtingumo ir geresnio skonio.

  Nosyje - prinokusių mangų ir tropinių vaisių, įskaitant gvajavą ir pasiflorą, aromatas, persipinantis su skrebučių niuansais, skrudintais migdolais ir šviežia brioche bandele.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne