Vynas-Two Rivers Altitude Sauvignon Blanc Marlborough 2016 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Two Rivers Altitude Sauvignon Blanc Marlborough 2016 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Alk. tūris
  13%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • TWO RIVERS istorija: pavadinimas kilęs nuo kultinių upių, kurios maitina Marlboro vyno auginimo centrą - garsiuosius Wairau ir Awatere slėnius. Būtent Awatere slėnyje, iš kurio atsiveria vaizdas į upės vingius, prabėgo įkūrėjo ir vyndario Davido Cloustono vaikystė. Dabar jis gyvena Wairau slėnyje, kur sukūrė savo namus ir paliko pėdsaką Naujosios Zelandijos vyno pramonėje.

  Keturių atskirų vynuogynų, esančių ant Wairau ir Awatere upių krantų, skonių dermė. Derlius nuimtas optimaliai sunokęs, vynuogės buvo kruopščiai spaudžiamos ir fermentuojamos vėsioje temperatūroje nerūdijančiame pliene, kad vaisiai būtų kuo grynesni ir charakteringesni. Dalis vyno 3 mėnesius buvo brandinta ant natūralių mielių nuosėdų prancūziškose statinėse, taip suteikiant skoniui tekstūros, sudėtingumo ir geresnio skonio.

  Intensyvios auksinės šiaudų spalvos, nosyje - prinokusių mangų ir tropinių vaisių, įskaitant gvajavą ir pasiflorą, aromatas, persipinantis su skrebučių niuansais, skrudintais migdolais ir šviežia brioche duonele. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne