Vynas-Trinity Hill Hawkes Bay Syrah 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Trinity Hill Hawkes Bay Syrah 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Hawke's Bay, antras pagal dydį vyno gamybos regionas Naujojoje Zelandijoje, kuriame yra keletas seniausiai tebeveikiančių vyninių. Regionas užima 1,4 mln. hektarų plotą 350 km ilgio Ramiojo vandenyno pakrantėje. Nuo kalnų teka keturios didelės upės, o jų vingiuoti keliai sukūrė įvairius dirvožemius. Hawke's Bay regione galima auginti įvairias vynuogių veisles, priklausomai nuo konkrečios vietovės. Trinity Hill" veislės, kurioms reikia mažiau šilumos, buvo sodinamos vėsesnėse vietovėse, kad išlaikytų savo gaivų šviežumą. Hawke's Bay regione pagaminama 85% Naujosios Zelandijos Syrah, Merlot ir Cabernet vynuogių veislių vynų, kurios auginamos šiltesnėse vietovėse, kad būtų užtikrintas optimalus nokimas. 

  Trinity Hill Hawkes Bay Syrah pagamintas iš Syrah/Shiraz 100% vynuogių. Vynui vynuogės renkamos iš vynuogynų Hawke's Bay ir Gimblett Gravels regionų, kur yra idealios sąlygos aukščiausios kokybės Syrah gamybai.

  Nosyje gervuogių, prieskonių ir saldymedžio aromatų kompleksinis derinys, sudėtingas, vaisiais dvelkiantis vynas. Vynas sąmoningai išpilstomas labai jaunatviško amžiaus, kad kuo labiau išryškėtų nuostabus šviežių vaisių aromatas.

  Gomuryje ilgas, elegantiškas, pasižymi nuostabiu gervuogių, prieskonių, saldymedžio ir juodųjų pipirų natomis ir švelniais taninais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne