Vynas-Pegasus Bay Chardonnay Waipara Valley 2013 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Pegasus Bay Chardonnay Waipara Valley 2013 14% 0.75L

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Pegasus Bay vyninę įkūrė Donaldson šeima, kuri buvo Canterbury vyno pramonės pradininkai. Profesorius Ivan Donaldson, neurologas konsultantas, XX a. septintojo dešimtmečio viduryje pasodino vieną pirmųjų regione vynuogynų. Ivanas greitai pastebėjo didžiulį vynuogių auginimo regione potencialą ir 1985 m. kartu su žmona Christine ir keturiais sūnumis įkūrė dabartinę Pegasus Bay namų vynuogyną Waipara slėnyje Šiaurės Canterbury regione.  

  Po švelnaus 2013 metų pavasario sekė saulėta vasara ir ilgai besitęsiantis sausas ruduo. Tai buvo puikus sezonas vynmedžiams, pakankamai šiltas, kad vynuogės būtų optimaliai prinokusios, bet ne per karštas, kad būtų sunaikintas veislės grynumas ar šviežumas, ir išliktų natūralios rūgštys. Pegasus Bay Chardonnay Waipara Valley 2013 gaminamas naudojant tradicinius Burgundijos vyno gamybos metodus iš vynmedžių, kuriems jau beveik 30 metų. 

  Nosyje baltųjų persikų, nektarinų, geltonųjų slyvų ir citrusinių vaisių aromatas, kurį papildo sudėtingas kepintų riešutų, lydyto sviesto ir ant grotelių keptų kukurūzų natos.

  Gomuryje sodrus bei koncentruotas, minerališkas su subalansuotu rūgštingumu, kurie išlaiko rafinuotumą ir padeda išryškinti ilgai išliekantį poskonį.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne