Vynas-Luis Felipe Edwards Reserva Carmenere 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Luis Felipe Edwards Reserva Carmenere 14% 0.75L

  Kilmės šalis
  Čilė
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Luis Felipe Edwards (LFE) iki šių dienų išlieka vienos šeimos narių valdoma vyninė, kurioje dvi kartos aktyviai dalyvauja išlaikant sukurto prekės ženklo kokybę ir tradicines šeimos vertybes. LFE vynus apdovanojo vieni iš prestižiškiausių tarptautinių vynų konkursų ir vertinino žinomi vyno kritikai visame Pasaulyje. Be to, LFE buvo apdovanota už tai, kad yra viena geriausių Naujojo pasaulio ir Čilės vyno gamintojų, beveik iš eilės nuo 2012 metų.

  Carmenere yra vynuogių rūšis, dažniausiai kelianti asociacijų su Čile. Labai intriguojanti jos "radimo" istorija, - 1994 metais buvo nustatyta, kad daugybė vynmedžių, daugelį metų iki to identifikuotų kaip Merlot, iš tikrųjų buvo Carmener veislės, kuri XVIII amžiuje kadaise buvo labai paplitusi Bordeaux, Prancūzijoje, tačiau išnykusi dėl atsparumo gamtos poveikiams trūkumo. Manoma, kad vynuogės buvo atvežtos į Čilę iš Bordeaux XIX amžiuje ir daugelį metų buvo neteisingai žymėtos kaip Merlot iki 1994 metų. Įdomu tai, kad panašus atradimas buvo atliktas ir Italijos šiaurėje, kur, kaip manoma, Cabernet Franc vynuogės vynmedžiai buvo identifikuoti kaip Camenere. Luis Felipe Edwards Reserva Carmenere gaminamas iš aukščiausios kokybės Carmenere 100% vynuogių, užaugintų COLCHAGUA slėnyje, vynas brandinamas naudojant Prancūziško ąžuolo statines ir laikomas nuosėdose išraiškingesnei tekstūrai.

  Nosyje prieskonių, žemės ir juodųjų vaisių natos.

  Gomuryje kreminis, apvalus ir stipraus juodųjų slyvų, vyšnių ir juodųjų serbentų skonio, su lauro lapų, saldymedžio, prieskonių atspalviais. 

  Dera su jautienos, ėrienos ir pasta patiekalais.

  Vyninės įvertinimai:
  “Best Producer: Chile” Mundus Vini, Summer 2019
  “Mejor Viña del Año” Catad’Or Wine Awards 2018
  “Best Producer Still Wine Chile” Berliner Wein Trophy 2018
  “Best of Nation: Chile” San Francisco International Wine Competition 2017
  “New World Producer of the Year” Sommelier Wine Awards 2016
  “Best Chilean Wine Producer” AWC Vienna 2012, 2013, 2014
  “Chilean Wine Producer of the Year” International Wine and Spirits Competition 2012 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne