Vynas-Longview The Piece Shiraz 2016 14.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Longview The Piece Shiraz 2016 14.5% 0.75L

  Australia

  Kilmės šalis
  Australija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  14.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Longview - tai nuostabus šeimai priklausantis Australijos vynuogynas, esantis netoli istorinio Macclesfield miestelio Adelaidės kalvose (Adelaide Hills). Vynuogynas greitai tapo vienu iš labiausiai apdovanotų vynuogynų Pasaulyje nuo pat 2001 metų, kai čia buvo surinktas pirmasis vynuogių derlius. Didžiąją XX amžiaus dalį čia veikė pienininkystės ūkis, kurį dabar valdo broliai Mark ir Peter Saturno. Šie broliai ir seserys taip pat specializuojasi augindami Prancūziškas ir Itališkas vynuogių veisles, kurios puikiai tinka vietiniam klimatui. Juodosios vynuogių veislės sodinamos šiltesniuose šiauriniuose šlaituose, o baltosios - vėsesniuose pietiniuose šlaituose.

  Longview The Piece Shiraz yra kultinis Shiraz vynuogių vynas, kuris gaminamas iš pačių geriausių vynuogių, o kiekviena kekė atrenkama ir skinama rankomis. Vynuogės fermentuojamos atvirose fermentacijos kamerose ir brandinamos Prancūziško ąžuolo statinėse, tikslu išgauti kuo sudėtingesnes aromatų natas. Šis labai riboto kiekio, tvirto ir sodraus kūno Shiraz vynas nosyje dvelkia prinokusiomis mėlynėmis, dambreliais ir sutraiškytomis vyšniomis. Akį traukiančius butelius puošia unikalus graffiti piešinys, kuris keičiasi kiekvieną derlių, atspindėdamas Longview vyninės ilgametį ryšį su gatvės menu. Longview net rengia kasmetinį Piece Project renginį, kurio metu keturi menininkai varžosi, kad jų darbai būtų atrinkti tų metų derliaus The Piece Shiraz butelio etiketei. 

  Gomuryje skonis pasižymi tvirta vyšnių, raudonųjų serbentų, mėlynių ir gaivios rūgšties pusiausvyra. Taninai papildo sausą, švarų ir nepaprastai ilgą skonį.

  Laikymo butelyje potencialas - 15 metų ar ilgiau. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne