Vynas-Longview Shiraz Cabernet Adelaide Hills 2015 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Longview Shiraz Cabernet Adelaide Hills 2015 14% 0.75L

  Kilmės šalis
  Australija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Longview - tai nuostabus šeimai priklausantis Australijos vynuogynas, esantis netoli istorinio Macclesfield miestelio Adelaidės vėsaus klimato kalvose (Adelaide Hills). Daugiausia kritulių iškrenta žiemos mėnesiais, o vasaros yra šiltos ir sausos, vynuogynus vėsina vėjai, pučiantys nuo Alexandria ežero. Tai idealios sąlygos vyno vynuogių skoniui, aromatui, gilumui ir struktūrai atsiskleisti. Vynuogynas greitai tapo vienu iš labiausiai apdovanotų vynuogynų Pasaulyje nuo pat 2001 metų, kai čia buvo surinktas pirmasis vynuogių derlius.

  Longview Shiraz Cabernet Adelaide Hills yra išskirtinis Longview vyninės vynų mišinys, kur Cabernet Sauvignon vynuogės auginamos tik Longview vynuogyno Macclesfield, Adelaidės kalvose. Tuo tarpu Shiraz komponentas gaunamas iš trijų skirtingų vynuogynų. Vynuogės skinamos vėsioje aplinkoje, ir susmulkintos 14 dienų fermentuojamos su odelėmis, ir tada vynas 12 mėnesių brandinamas naujose ir senose Prancūziško ąžuolo, bei senose Amerikietiško ąžuolo statinėse.

  Nosyje išsiskiria gyvybingais mėlynių uogų, prieskoniais ir juoduoju šokoladu.

  Gomuryje vidutinio sunkumo, juntamas puikus vaisių ir jaunatviškos rūgšties balansas. Skonis turtingas ir turtingas, su integruotomis ąžuolo natomis ir ilga struktūra.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne