Vynas-Le Poesie Soave Classico 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Le Poesie Soave Classico 12.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Nuo pat įkūrimo 1898 m. "Cantina di Soave" dirbo taip, kad taptų viena iš pirmaujančių ir prestižiškiausių vyno gamintojų Italijos ir tarptautinėje vyno scenoje. Kasmet ji kruopščiai kaupė neįkainojamą gamybos vietų ir vynuogynų mozaiką, kuri šiandien apima penkis slėnius rytinėje Veronos dalyje ir tris garsius DOC pavadinimus: Soave, Valpolicella ir Durello.

  Taikydama avangardinę kokybės atrankos sistemą, "Cantina di Soave" gali diferencijuoti vyno gamybos lygius ir kategorijas, kad atitiktų vis reiklesnius ir sudėtingesnius rinkos reikalavimus, siūlydama platų vynų asortimentą - nuo kasdieniam vartojimui skirtų vynų iki ambicingų vynų, skirtų išrankiausiems restoranams, vyno parduotuvėms ir vyninėms Italijoje, ir užsienyje. Šiuo metu "Cantina di Soave" apie pusę savo produkcijos eksportuoja į daugiau kaip 50 šalių.

  Elegantiškas Le Poesie Soave Classico, pagamintas iš rankomis surinktų, švelniai spaustų Garganega vynuogių, užaugintų Soave pavadinimo klasikinėje zonoje, apimančioje garbingą viduramžių pilies Soave miestą. 

  Ryški šiaudų geltonumo spalva, nosyje švelnus baltųjų vaisių, ypač obuolių, aromatas ir gardus, subalansuotas skonis.

  Puikiai tinka prie užkandžių, lengvesnės mėsos ir žuvies. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne