Vynas-Juve & Camps Gregal 11.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Juve & Camps Gregal 11.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Šeimos vyninė Juve y Camps 1796 metais buvo įkurta iniciatyvaus vyndario Juan Jouvet. Pirmasis putojantis vynas pavadinimu „Juve“ buvo išleistas 1921 metais. XX a. 80-ųjų pradžioje Juve y Camps tapo pirmaujančia aukščiausios kokybės Cava gamintoja, pripažinta visame Pasaulyje. Iki šiol vyninei priklauso 400 hektarų vynuogynų, kuriuose auginamos tokios veislės kaip Viura, Xarel.lo ir Parelyada, kurios yra klasikinės Cava gamybos pagrindas. Juve y Camps yra viena iš Premium klasės vyninių, kurių Cava ir vynus vertina daugelyje „Michelin“ žvaigždžių restoranų ir Pasaulinės klasės viešbučių Ispanijoje ir užsienyje. 

  Penedes apeliacijos baltas Juve & Camps Gregal vynas gaminamas iš Muscat of Alexandria (77.5%) ir Gewürztraminer vynuogių, augančių Espiells ir Mediona (Can Massana) vynuogynuose.

  Šiaudų geltonumo spalvos vynas nosyje su giliomis baltų žiedų, aromatinių žolelių ir citrusinių vaisių natomis, kurias papildo jausmingas, rožėmis kvepiantis vynuogių veislių aromatas.

  Gomuryje užuominos į tropinius vaisius, harmoningas, turtingas rūgštimi, išlaikantis saldžių vaisių pojūčių pusiausvyrą.

  Dera su ryžių patiekalais, švelniais sūriais, žuvies ir Azijos virtuvės patiekalais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne