Vynas-Jean Marc Brocard Chablis Premier Cru Vau de Vey 2022 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Jean Marc Brocard Chablis Premier Cru Vau de Vey 2022 13% 0.75L

  Burgundy, Chablis

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Jean-Marc Brocard - baltojo vyno gamintojas, įsikūręs Šablyje, Prancūzijoje.  Kai 1973 metais gimė sūnus Julien, Jean Marc Brocard pasodino savo pirmuosius vynmedžius Préhy mieste, Chablis vynuogynų centre. Po daugelio metų tai tapo Domaine Jean-Marc Brocard. Šiandien, dėka Julien'o aistros dėl biodinaminių ir tradicinių auginimo metodų, Jean-Marc Brocard namai tapo vienais iš ekologinio ūkininkavimo lyderių Chablis apeliacijoje. Premier Cru Vau de Vey vynmedžiai lauga ant labai stataus šlaito (statumas iki 52%) kairiajame Serein upės krante.

  Aukso-žalios spalvos Jean Marc Brocard Chablis Premier Cru Vau de Vey 100% Premier Cru Chardonnay, fermentuotas naudojant natūralias mieles, tada 14 mėnesių brandintas 50% nerūdijančio plieno ir 50% seno Prancūziško ąžuolo statinėse.

  Nosyje aitrus, skaidrus, tikslus ir energingas vynas, pasižymintis šviežių žalių obuolių ir citrinos pyrago aromatų natomis. 

  Gomuryje jūros kriauklių minerališkumo ir būdingo sūraus pikantiškumo, šilto anyžiaus natos. 

  Dera su žuvimi, jūros gėrybėmis ir vėžiagyviais, keptais ant grotelių arba grietinėlės padaže, su paukštiena ir balta mėsa, keptais ant grotelių arba grietinėlės padaže.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne