Vynas-Juve & Camps Ermita D'Espiells Blanc Flor 11% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Juve & Camps Ermita D'Espiells Blanc Flor 11% 0.75L

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  11%
  Spalva
  BALTAS
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Savybės
  DRY
 • Šeimos vyninė Juve y Camps 1796 metais buvo įkurta iniciatyvaus vyndario Juan Jouvet. Pirmasis putojantis vynas pavadinimu „Juve“ buvo išleistas 1921 metais. XX a. 80-ųjų pradžioje Juve y Camps tapo pirmaujančia aukščiausios kokybės Cava gamintoja, pripažinta visame Pasaulyje. Iki šiol vyninei priklauso 400 hektarų vynuogynų, kuriuose auginamos tokios veislės kaip Viura, Xarel.lo ir Parelyada, kurios yra klasikinės Cava gamybos pagrindas. Juve y Camps yra viena iš Premium klasės vyninių, kurių Cava ir vynus vertina daugelyje „Michelin“ žvaigždžių restoranų ir Pasaulinės klasės viešbučių Ispanijoje ir užsienyje.   

  Ryškios šviesiai geltonos spalvos, intensyvaus aromato Juve & Camps Ermita D'Espiells Blanc Flor klasikinis baltasis vynas iš Penedés, kurio pavadinimas kilo nuo mažos IX amžiaus romaninės koplyčios. Pagamintas iš tradicinių Macabeo, Parellada, Xarel.lo vynuogių veislių, gerai prisitaikiusių prie vietovės dirvos ir klimato, kurias nuo šiaurės vėjų saugo šventasis Montserat kalnas. Vynuogės pasižymi dideliu aromato turtingumu, auginamos La Cuscona ir Mediona vynuogynuose. Vynas devynis mėnesius brandinamas butelyje.

  Nosyje baltųjų vaisių, kriaušių ir obuolių, gėlių ir aromatinių žolelių aromatų natos.

  Gomuryje vynas pasižymi rūgštingumu, dėl kurio skonis labai gaivus ir subalansuotas. 

  Dera su užkandžiais, pasta patiekalais, ant grotelių keptos žuvies ir japoniškų patiekalų, paruoštų be padažo, ir minkštų sūrių.

  Patiekite 6ºC - 8ºC temperatūroje.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne