Vynas-Edouard Delaunay Burgundy Cote D'or Chardonnay 2021 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Edouard Delaunay Burgundy Cote D'or Chardonnay 2021 12.5% 0.75L

  Burgundy

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  12.5%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • 1893 metais įkurta Edouard Delaunay yra sena, turtingą ir išskirtinę istoriją turinti vyninė, XX amžiuje svariai prisidėjusi prie Burgundijos vyno regiono vystymo. House of Edouard Delaunay, norėdami pasiūlyti išskirtinius vynus, nusprendė sutelkti dėmesį į Burgundijos širdį, į vertingiausius vynus: išskirtinius cuvees iš regioninių apeliacijų Côte de Nuits ir Côte de Beaune su kaimais, kuriuos reikia atrasti, intriguojančius Premier Crus, puikias Grands Crus kolekcijas, baigiant absoliučiomis retenybėmis, pagamintomis labai ribotais kiekiais. 

  Burgundijos regioninės Cote D'or apeliacijos aukso geltonumo spalvos Edouard Delaunay Burgundy Cote D'or Chardonnay pagamintas iš 100% Chardonnay vynuogių.  Nuo 2017 metų derliaus Bourgogne Côte d'Or vietovė yra laikoma nauja apeliacija. Ja siekiama suteikti Burgundijos regioninių pavadinimų kilnumą, naudojant vynuoges, išaugintas tik iš geriausių Côte de Beaune ir Côte de Nuit terroir, ir šią filosofiją Edouard Delaunay namai visiškai palaiko. Šis cuvée gaminamas iš atrinktų Chardonnay vynuogių iš Côte de Beaune regiono, atrinktų iš Meursault žemutinės dalies sklypų (60%), kurie suteikia vaisių ir gilumo, ir Auxey-Duresses slėnio (40%), kuriame vyrauja gaivumas ir minerališkumas. Vynuogių derlius renkamas rankomis. Vynuogių misa 1-3 mėnesius žemoje temperatūroje vynifikuojama ąžuolo statinėse (20% naujų statinių). Vėliau vynas brandinamas 9 mėnesius jį reguliariai maišant. Grand Vin blanc de Bourgogne vinifikacija.

  Nosyje elegantiškas konditerijos (pralinijų, lazdyno riešutų) kvapas, kurį papildo gražūs, šiek tiek laukiniai kvapai (šviežių grybų, miško rožių, laukinių rožių).

  Gomuryje puikus, gaivus, įtemptas ir platus. Juntami citrinų aromatai (geltonosios citrinos, yuzu), kurie suteikia gražaus gaivaus kartumo. Vėliau išryškėja saldūs bičių vaško ir medaus niuansai. Gurmaniškas brioche pyrago aromatas, po kurio jaučiamas švelniai sūrus skonis. Šis puikus Burgundijos baltasis vynas pasižymi nepaprastu ilgumu ir tirštumu. Išskirtinė struktūra suteikia jam didelį brandinimo ir vystymo potencialą. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne