Tekila-Clase Azul Reposado Especial 25 Aniversario 40% 1L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Tekila-Clase Azul Reposado Especial 25 Aniversario 40% 1L + GB

  Kilmės šalis
  Meksika
  Alk. tūris
  40%
  Talpa (L)
  1 L
 • Clase Azul distilerijos naujausias kūrinys simbolizuoja distilerijos kelionę į vartotojų gomurius per pastaruosius 25 metus. Tai taip pat padėka visiems žmonėms, kurie dalyvavo šioje kelionėje: talentingiems amatininkams, visiems, kurie priklauso Clase Azul šeimai, ir, žinoma, visiems, kurie į savo namus parsinešė mažą išskirtinės Meksikos dalelę. Dvidešimt penki platinos potėpiai, puošiantys butelio-dekanterio paviršių, nutapyti rankomis, po vieną potėpį kiekvieniems distierijos istorijos metams. Pavadinimas gimė iš natūralios prigimties - Clase Azul - mėlyna kaip Blue Weber agava, iš kurių gaminama tekila. 

  Šiam ribitam leidimui sukurta tekila yra duoklė firminiam Clase Azul Tequila Reposado pavadinimui. Distilerijos meistrė Viridiana Tinoco iš naujo sukūrė spindinčios auksinio gintaro spalvos Clase Azul Reposado Especial 25 Aniversario, kad suteiktų jai ypatingą aromatų atspalvį. Dalis šiam mišiniui gaminti naudotos agavos buvo malama tradiciniu akmeniniu malūnu, vadinamu "tahona", kuris naudojamas nuo pat tekilos atsiradimo. Be to, fermentacijos procesas buvo prailgintas, kad išryškėtų tekilos citrusų ir vaisių aromatų natos. Mišinys aštuonis mėnesius brandinamas dviejose skirtingose pirmojo naudojimo amerikietiško statinėse, kuriose prieš tai buvo brandinamas viskis.

  Nosyje agavų sirupas, bananai, medienos natos, skrudintas kokosas, švelni vanilė, karamelės, pusiau kartaus šokolado, obuolių ir grūdų salyklo aromatų užuominos.

  Gomuryje vidutionio kūno, karamelės, vanilės, migdolų, agavų sirupo ir bananų aromatų natos. Skrudinto ąžuolo skonis, kakava, šiek tiek žemės mineralų. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne