Tekila-Clase Azul Gold 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Tekila-Clase Azul Gold 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Meksika
  Alk. tūris
  40%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Prieš 25 metus Clase Azul distilerija turėjo svajonę pasidalinti Meksikos kultūros magija su visu Pasauliu. Meksikos kultūra, tradicijos ir žemė įkvėpė šiai kelionei. Prie šios svajonės prasidėjo ir kultinis butelis-dekanteris - unikalus Pasaulyje kūrinys, pagamintas Meksikos amatininkų rankomis. Pavadinimas gimė iš natūralios prigimties - Clase Azul - mėlyna kaip Blue Weber agava, iš kurių gaminama tekila. Blue Weber agavos 6-8 metus auginamos viename iš aukščiausių Meksikos Jalisco valstijos vietų, kur klimato bei dirvožemio unikalumas suteikia tekilai išskirtinį skonį.

  Vienas iš naujausių distilerijos išleistų produktų Clase Azul Gold yra riboto leidimo vidutinio stiprumo tekila, pagaminta iš 100% Blue Weber agavų. Nosį kutena viliojantys vaisių aromatai: figų, žaliųjų obuolių, kruvinųjų apelsinų ir agavų sirupo. Skonį papildo šokolado gabalėlių, imbiero ir skrudintos medienos natos. Labai geidžiamas kolekcinis egzempliorius, nes išleista tik 6000 butelių. 

  Nosyje vaisinė, riešutinė "Clase Azul" tekila, brandinta prancūziškojo ąžuolo, burbono ir chereso statinėse, todėl užlieja saldžių agavų, apelsinų žievelių, žaliųjų obuolių, prinokusių figų, razinų, graikinių riešutų ir migdolų aromatas.

  Gomuryje juntamos deginto ąžuolo, džiovintų figų, žaliųjų alyvuogių ir juodojo šokolado natos, kurios išlieka iki galo. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne