Tekila-Clase Azul Reposado 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Tekila-Clase Azul Reposado 40% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Meksika
  Alk. tūris
  40%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Prieš 25 metus Clase Azul distilerija turėjo svajonę pasidalinti Meksikos kultūros magija su visu Pasauliu. Meksikos kultūra, tradicijos ir žemė įkvėpė šiai kelionei. Prie šios svajonės prasidėjo ir kultinis butelis-dekanteris - unikalus Pasaulyje kūrinys, pagamintas Meksikos amatininkų rankomis. Pavadinimas gimė iš natūralios prigimties - Clase Azul - mėlyna kaip Blue Weber agava, iš kurių gaminama tekila. Blue Weber agavos 6-8 metus auginamos viename iš aukščiausių Meksikos Jalisco valstijos vietų, kur klimato bei dirvožemio unikalumas suteikia tekilai išskirtinį skonį. Aukso spalvos su ryškiai geltonais akcentais Clase Azul Tequila Reposado pagaminta iš lėtai tradicinėse mūrinėse krosnyse keptos 100% Blue Weber agavos šerdžių. Vėliau meistriškai aštuonis mėnesius brandinta Amerikietiškose statinėse, kuriose buvo laikomas viskis, tai suteikė unikalų lazdyno riešutų ir vanilės skonį, - ši Ultra Premium kokybės Reposado yra unikali ir nepakartojama.

  Šios tekilos butelis-dekanteris yra labiausiai atpažįstamas Clase Azul simbolis su išskirtiniu "plunksnų" dizainu, rankomis tapytu kobalto mėlyna spalva. Šį gražų keraminį butelį-dekanterį rankomis gamina ir dažo Meksikos meistrai, todėl kiekvienas jų yra unikalus kūrinys. 

  Nosyje agavų sirupas, vanilė, cukruotos apelsinų žievelės ir Amerikietiškas ąžuolas. Lengvos cinamono ir bananų natos.

  Gomuryje vidutinio sunkumo, lazdyno riešutai, vanilė, gvazdikėliai, cinamonas ir švelnus agavų sirupo prieskonis.

  Dera su sočiais kiaulienos patiekalais, pavyzdžiui, kiaulienos mente arba šonkauliukais, su rūgščiu padažu. Taip pat dera su brandintais sūriais (avies pieno ir rūkytas provolone) su medumi ir old style garstyčiomis. Deserui su karčiojo saldaus šokolado putėsiais su lazdyno riešutais ir apelsinais.

    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne