Tekila-Curado Tequila Blanco Cupreata 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Tekila-Curado Tequila Blanco Cupreata 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Meksika
  Alk. tūris
  40%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Agavos augalas Žemėje vęši jau maždaug 12 milijonų metų. Ankstesnės Pietų Amerikos kultūros rado daugybę šio augalo panaudojimo būdų: jos virtos Piña maistui, džiovinti pluoštai virvėms, drabužiams ir popieriui, o svarbiausia - fermentuotos agavų sultys (Meksikoje vadinamos Pulque) - pirmasis alkoholinis gėrimas Amerikos žemyne. Tai stebuklingas augalas, kupinas gyvybės, ilgus metus bręstantis Meksikos saulėje. Maitinami žemės mineralais, augalai sugeria šią energiją, kuri tampa jų gyvybine esybe. Meksikoje šandien gausu įvairių spiritinių gėrimų - Tekila, Mezcal, Raicilla ir daugelis kitų. Visi šie distiliatai yra iš šio augalo pagaminti produktai, kurių skonis ir aromatas priklauso nuo naudojamos agavos rūšies.

  Curado tekilos gamybai naudojama blanco tekila iš Jalisco aukštumų, tada į distiliatą įdedami virtos Agavos gabalėliai. Iš pradžių naudota tik Blue Agave iš Jalisco valstijos, tačiau netrukus projektas išsivystė ir į jį įtrauktos kitos Agave rūšys iš kitų Meksikos regionų, - Espandin ir Cupreata. Norime statyti tiltus, o ne sienas. Šiuo metu Curado gaminamos šios rūšys: Blue Agave iš Arandas, Espadín iš Oaxaca ir Cupreata iš Michoacán.

  Curado Tequila Blanco Cupreata pagaminta iš 100% Blue Weber Agave, po distiliavimo į tekilą infuzuojama Cupreata agavų, kurios padėjo sustiprinti augalines, aštrias natas. Tai sodri ir dūminė tekila su baltųjų pipirų ir virtų aitriųjų paprikų natomis, bei medaus saldumo psokoniu.  

  Nosyje nupjautos žolės, skrudintos agava ir virtos paprikos aromatai.    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne