Tekila-Cazadores Tequila Blanco 40% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Tekila-Cazadores Tequila Blanco 40% 0.7L

  Kilmės šalis
  Meksika
  Alk. tūris
  40%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Kartais galima sutikti didingą elnią, klaidžiojantį mėlynosios agavos laukais Arandas miestelyje Jalisco regione, Meksikoje. 1922 metais vietinis ūkininkas pasirinko elnią - aukštumų emblemą - kaip simbolį savo naujam švelnios, bet aromatingos tekilos receptui. Jis pavadino savo tekilą "Cazadores" arba "Medžiotojais", nes daug metų praleido bandydamas rasti tobulą receptą, kuriuo galėtų pasidalyti su šeima ir draugais.

  Tekilai CAZADORES, pagamintai iš 100% mėlynosios agavos, reikalingas septynių etapų visiškai tvarus ir be atliekų gamybos procesas, įskaitant dvigubą distiliavimą, dvigubą fermentaciją ir kruopštų brandinimo procesą, kurį prižiūri ir atlieka maestro Tequilero. Nors ir ištikimas 1922 metų receptui, šiandieninis gamybos procesas evoliucionavo, kad patenkintų didėjančią Tequila CAZADORES Pasaulinė paklausą.

  Cazadores Tequila Blanco - gryniausia tekila, nebrandinta, kad išryškėtų intensyvus ir tikrasis agavų skonis bei natūralus saldumas. Citrusiniai vaisiai, kvapiosios žolelės ir įprastai švelnus poskonis daro šią tekilą puikia kokteilių ar gryno mėgavimosi rūšimi.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne