Nealkoholinis putojantis baltas vynas-Pierre Zéro Signature Blanc BIO 0% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Nealkoholinis putojantis baltas vynas-Pierre Zéro Signature Blanc BIO 0% 0.75L

 • Domaines Pierre Chavin istorija prasidėjo Languedoc-Roussillon regione Prancūzijoje, kai talentingas vynininkystės specialistas Fabien Gross ir vyno rinkodaros specialistė Mathilde Boulachin, kilusi iš Champagne regiono vyndarių šeimos, svajones pavertė realybe. Vyndariai sukūrė platų Pierre Zéro aromatų ir vyno spalvų, mišinių bei tekstūrų spektrą. Pierre Zéro tikslas - pakeisti vyno degustavimo patirtį unikaliais, kosmopolitiškais ir madingais pasirinkimais alkoholio nevartojantiems žmonėms. Pierre Zéro iš esmės keičia mąstymą ir suteikia jiems galimybę pagaliau pasimėgauti vakaru draugų būryje, nesijaučiant iškritusiems iš linksmybių.

  Pierre Zéro - tai sudėtingais, tradiciniais metodais gaminami dealkoholizuoti vynai. Jis gaminamas taikant protėvių vyno gamybos metodus iš Pietų Prancūzijos vynuogynuose kruopščiai auginamų vynuogių. Vynuogių veislės atrenkamos pagal jų aromatines savybes, o derlius nuimamas naktį, kad būtų išsaugotas jų šviežumas ir aromato intensyvumas. Alkoholinės fermentacijos metu Pierre Zéro išsaugo visus naudinguosius elementus, tokius kaip polifenoliai, taninai, resveratrolis, vitaminai, mineralai ir kitos maistinės medžiagos bei antioksidantai. Kai vynas jau pagamintas, vyksta dealkoholizacijos procesas. Siekiant išsaugoti visus puikiam vynui būdingus skonius ir aromatus, vyninė laikosi griežto dealkoholizavimo protokolo, vadinamo "Spinning Cone Column" .

  Blyškiai geltonos spalvos, su ryškiais ir putojančiais atspindžiais Pierre Zéro Signature Blanc puikiai papildo visą Pierre Zéro asortimentą ir vilioja savo švelniais ir subtiliais burbuliukais. Švelnumo, tyrumo ir elegancijos gurkšnyje nerasite pridėtinio cukraus, konservantų, kvapiųjų medžiagų ir sulfitų.

  Nosyje briošų aromatai su aitrių citrusinių vaisių ir obuolių užuominomis.

  Gomuryje šviežios vasaros vaisių natos, labai minerališkas. 

  Dera su įvairiais saldžiaisiais patiekalais, tinka kaip aperityvas.

  - Nuo 3 iki 6 kartų mažiau kalorijų nei įprastame vyne
  - Šventinis gėrimas darbo vietoje
  - Geras sporto mėgėjų draugas
  - Vyresnio amžiaus žmonių sąjungininkas
  - Vyninės tikslas: vyno dealkoholizacija išsaugant vyno aromatų turtingumą 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne