Nealkoholinis baltas vynas-Pierre Zéro Sweet Prestige Chardonnay 0% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Nealkoholinis baltas vynas-Pierre Zéro Sweet Prestige Chardonnay 0% 0.75L

  Spalva
  Baltasis
 • Domaines Pierre Chavin istorija prasidėjo Languedoc-Roussillon regione Prancūzijoje, kai talentingas vynininkystės specialistas Fabien Gross ir vyno rinkodaros specialistė Mathilde Boulachin, kilusi iš Champagne regiono vyndarių šeimos, svajones pavertė realybe. Vyndariai sukūrė platų Pierre Zéro aromatų ir vyno spalvų, mišinių bei tekstūrų spektrą. Pierre Zéro tikslas - pakeisti vyno degustavimo patirtį unikaliais, kosmopolitiškais ir madingais pasirinkimais alkoholio nevartojantiems žmonėms. Pierre Zéro iš esmės keičia mąstymą ir suteikia jiems galimybę pagaliau pasimėgauti vakaru draugų būryje, nesijaučiant iškritusiems iš linksmybių.

  Pierre Zéro - tai sudėtingais, tradiciniais metodais gaminami dealkoholizuoti vynai. Jis gaminamas taikant protėvių vyno gamybos metodus iš Pietų Prancūzijos vynuogynuose kruopščiai auginamų vynuogių. Vynuogių veislės atrenkamos pagal jų aromatines savybes, o derlius nuimamas naktį, kad būtų išsaugotas jų šviežumas ir aromato intensyvumas. Alkoholinės fermentacijos metu Pierre Zéro išsaugo visus naudinguosius elementus, tokius kaip polifenoliai, taninai, resveratrolis, vitaminai, mineralai ir kitos maistinės medžiagos bei antioksidantai. Kai vynas jau pagamintas, vyksta dealkoholizacijos procesas. Siekiant išsaugoti visus puikiam vynui būdingus skonius ir aromatus, vyninė laikosi griežto dealkoholizavimo protokolo, vadinamo "Spinning Cone Column".

  Pierre Zéro Sweet Prestige Chardonnay tradicinės vynininkystės produktas, pagamintas iš 100% Chardonnay vynuogių, kai viena vyno dalis brandinama ąžuolo statinėse. Prieš išpilstant į butelius, vyksta alkoholio ekstrakcija išsaugant skonius bei aromatus. Pierre Zéro Sweet Prestige laikomas Sauternes apeliacijos, prestižiniu vėlyvojo derliaus vynu be alkoholio. Tokiu jis laikomas dėl auksinės spalvos, gaivumo ir saldumo.

  Geltono aukso spalvos su ryškiais atspindžiais. Nosyje dvelkia persikų ir baltųjų gėlių aromatai. Gomuryje pilno kūno, skleidžiasi abrikosų, vanilės ir medaus aromatai, sublimuoti begalinio švelnumo. 

  - Nuo 3 iki 6 kartų mažiau kalorijų nei įprastame vyne
  - Šventinis gėrimas darbo vietoje
  - Geras sporto mėgėjų draugas
  - Vyresnio amžiaus žmonių sąjungininkas
  - Vyninės tikslas: vyno dealkoholizacija išsaugant vyno aromatų turtingumą
  - HALAL sertifikuotas    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne