Put.vynas-Costadila 280 Slm Bianco Frizzante 10.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Put.vynas-Costadila 280 Slm Bianco Frizzante 10.5% 0.75L

  Veneto

  Natūralus vynas. Frizzante 

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  10.5%
  Spalva
  ORANŽINIS
  Savybės
  DRY
 • Costadilà, kurios pagrindinė buveinė dabar yra San Lorenzo, Vittorio Veneto kalvose Italijoje, pavadinimas kilo nuo Tarzo savivaldybės dalies. Čia, kalvotoje teritorijoje, puikiai tinkančioje Prosecco DOCG vyno gamybai, Ernesto Cattel 2005 metų pradėjo ūkininkauti kaip ūkininkas vyndarys arba, kaip jis pats save mėgsta vadinti, kaip artikuliatorius, tapęs amatininkiško ir visiškai autentiško vyno gamybos stiliaus, pagrįsto vietinių vynuogių glera, bianchetta trevigiana ir verdiso rūšių iš Alto Trevigiano kalvų, pradininku. Grįžimas prie senovinio uždaro ciklo ūkininkavimo kaimo tradicijų, nesivadovaujant vyno industrijos madomis ir nesileidžiant į kompromisus. 

  Veneto regiono drumstos gintaro spalvos Costadilà 280 slm Bianco Frizzante yra sodrus, sultingas putojantis maceruotas baltasis natūralusis vynas. Jo pavadinimas kilęs iš 280 metrų virš jūros lygio esančio vynuogyno, iš kurio Prosecco Tondo ir Boschera vynuogių gaminamas šis lengvai putojantis vynas. Spaudimas, be pridėtinio cukraus vyksta savaiminė fermentacija (be dirbtinio įsikišimo, tik pačių vynuogių uogų laukinių mielių pagalba) ir 15 dienų trunkanti maceracija ant odelių nerūdijančio plieno statinėse. Brandinimas 5 mėnesius ir išpilstymas į butelius pridedant šviežios misos iš džiovintų vynuogių. Vyno kelionė nuo vynuogyno iki taurės niekada nebūna vienoda ir nuspėjama, nes daug kas priklauso ir nuo sezoninių tendencijų, ir nuo vyno gyvenimo butelyje. 

  Geltonų vaisių užuominos puikiai dera su citrusinių vaisių ir kmynų užuominomis. Jo švelnumą ir gausą gerai subalansuoja gaivumas ir puikus patvarumas. Užkandžiaujant 280 slm Bianco Frizzante, poruojamas su paprastu sumuštiniu, paskanintu pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi, raudonėliais ir pomidorais - bus puiki autentiškumo bomba, praskaidrinanti kasdienos popietę. Puikus aperityvas.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne