Nealkoholinis ramus raudonas vynas-Pierre Zéro Sweet Prestige Merlot 0% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Nealkoholinis ramus raudonas vynas-Pierre Zéro Sweet Prestige Merlot 0% 0.75L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  RAUDONAS
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  0%
 • Domaines Pierre Chavin istorija prasidėjo Languedoc-Roussillon regione Prancūzijoje, kai talentingas vynininkystės specialistas Fabien Gross ir vyno rinkodaros specialistė Mathilde Boulachin, kilusi iš Champagne regiono vyndarių šeimos, svajones pavertė realybe. Vyndariai sukūrė platų Pierre Zéro aromatų ir vyno spalvų, mišinių bei tekstūrų spektrą. Pierre Zéro tikslas - pakeisti vyno degustavimo patirtį unikaliais, kosmopolitiškais ir madingais pasirinkimais alkoholio nevartojantiems žmonėms. Pierre Zéro iš esmės keičia mąstymą ir suteikia jiems galimybę pagaliau pasimėgauti vakaru draugų būryje, nesijaučiant iškritusiems iš linksmybių.

  Pierre Zéro - tai sudėtingais, tradiciniais metodais gaminami dealkoholizuoti vynai. Jis gaminamas taikant protėvių vyno gamybos metodus iš Pietų Prancūzijos vynuogynuose kruopščiai auginamų vynuogių. Vynuogių veislės atrenkamos pagal jų aromatines savybes, o derlius nuimamas naktį, kad būtų išsaugotas jų šviežumas ir aromato intensyvumas. Alkoholinės fermentacijos metu Pierre Zéro išsaugo visus naudinguosius elementus, tokius kaip polifenoliai, taninai, resveratrolis, vitaminai, mineralai ir kitos maistinės medžiagos bei antioksidantai. Kai vynas jau pagamintas, vyksta dealkoholizacijos procesas. Siekiant išsaugoti visus puikiam vynui būdingus skonius ir aromatus, vyninė laikosi griežto dealkoholizavimo protokolo, vadinamo "Spinning Cone Column".

  Pierre Zéro Sweet Prestige Merlot tai tradicinis vynininkystės produktas, pagamintas iš 100% Merlot vynuogių, kai viena vyno dalis brandinama ąžuolo statinėse. Prieš išpilstant į butelius, vyksta alkoholio ekstrakcija išsaugant skonius bei aromatus. Pierre Zéro raudonasis Prestige dėl savo gilios spalvos, kūno ir brandinimo ąžuolo statinėse laikomas Medoc apeliacijos vynu be alkoholio.

  Raudona gili spalva su violetiniais blizgiais atspalviais. Nosyje dvelkia dosniais, prinokusių vaisių aromatais. Gomuryje svarus ir struktūrizuotas, raudonųjų vaisių, prieskonių ir vanilės aromatai. Kompleksiškas ir subtilus. 

  - Nuo 3 iki 6 kartų mažiau kalorijų nei įprastame vyne
  - Šventinis gėrimas darbo vietoje
  - Geras sporto mėgėjų draugas
  - Vyresnio amžiaus žmonių sąjungininkas
  - Vyninės tikslas: vyno dealkoholizacija išsaugant vyno aromatų turtingumą
  - HALAL sertifikuotas     

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne