Aperityvas-Picon Biere Aperitif a l'Orange 18% 1L

 • Kraunamos nuotraukos

  Aperityvas-Picon Biere Aperitif a l'Orange 18% 1L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Alk. tūris
  18%
  Talpa (L)
  1 L
 • Gintarinės spalvos ir aksominės tekstūros apelsinų aperityvas Picon Biere Aperitif a l'Orange simbolizuojantis Prancūzijos dvasią, užkariavo viso Pasaulio aperityvų mėgėjų skonio receptorius. Jo istorija siekia XIX amžių, kai Gaétan Picon, aistringas skonių ir aromatų mėgėjas, sukūrė šį gėrimą, kuris greitai tapo tikra tradicija daugelyje Prancūzijos regionų. Aperityvinis likeris, pasižymintis vaisių aromatu ir sudėtingesnėmis natomis dėl originalaus apelsinų žievelių ir augalų (gencijono ir kinrožės) derinio. Dėl gaivaus ir stimuliuojančio skonio tai idealus aperityvas, kuriuo galima sužadinti apetitą. Jis puikiai dera su užkandžiais, tapas ar sūriais.

  Jo gamyba yra sudėtingas procesas, reikalaujantis ypatingų žinių naudojant Prancūzišką distiliavimo meną. Aromatingi augalai, prieskoniai ir karčiųjų apelsinų žievelės kruopščiai atrenkami ir keletą savaičių maceruojami vyno alkoholyje, kad būtų išgauti geriausi aromatai. Tada mišinys filtruojamas ir maišomas su cukraus sirupu ir vandeniu. 

  Nosyje prieskoniai suteikia egzotikos ir šilumos. 

  Gomuryje juntamas švelnus ir gaivus kartumas, kuris žadina apetitą ir stimuliuoja skonio receptorius. Cukraus sirupo saldumas atsveria šį kartumą ir suteikia malonų apvalumą.

  Visuma subtiliai subalansuoja skirtingus skonius. Picon tradiciškai vartojamas kaip aperityvas, maišomas su alumi arba baltuoju vynu, bet gali būti naudojamas ir kaip kokteilių sudedamoji dalis. Dažnai patiekiamas su ledo kubeliais ir apelsino skiltele. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne