Aperityvas-Cocchi Rosa Aperitivo Americano 16.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Aperityvas-Cocchi Rosa Aperitivo Americano 16.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Italija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Cocchi Aperitivo Americano yra aperityvo vynas, kuris debiutavo 1891 metais Asti regione, Italijoje. Aromatizuotas vynas (Italijoje chinati, Prancūzijoje quinquinas) stiprinamas, paskui gardinamas cinchona šaknimi, gencijona šaknimi, kartu su citrusinių vaisių žievelėmis, prieskoniais ir kitais botaniniais prieskoniais. Cinchona šaknis yra pirminis chinino šaltinis (Chininas buvo naudojamas maliarijai gydyti), ir kartu su gencijono šaknimi suteikia Cocchi Americano kartaus skonio. Pavadinime Americano atsirado tiek dėl alkoholio, kuris buvo kartokas („amaricato“), tiek dėl amerikiečių įpročio gerti vermutą su ledu ir soda.

  Per savo istoriją Cocchi pagamino keletą Aperitivo Americano variantų. Naujausias yra Cocchi Rosa, pagamintas iš raudonųjų Piedmont (Pjemontas) vynų pagrindu ir papildomai pridedant rožių žiedlapių.

  Cocchi Americano yra traškus ir citrusinis, subtilaus kartaus skonio, naudojamas kokteiliuose, tačiau tinka, kaip paprastas aperityvas, užpiltas ledo kubelių ir pagardintas rožinio greipfruto skiltele ir šlakeliu soda water. Papuoškite rozmarino šakele. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne