Aperityvas-Pampelle Pampelle Ruby Red 15% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Aperityvas-Pampelle Pampelle Ruby Red 15% 0.7L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Alk. tūris
  15%
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Aštuoni svarbūs faktai, kuriuos verta žinoti apie Prancūziškąjį aperityvą Pampelle Ruby Red:

  1. Šio sudėtingo aperityvo turinio pagrindinis žaidėjas - raudonasis Star Ruby greipfrutas, pasižymintis saldžiai karčiomis savybėmis.
  2. Greipfrutai skinami rankomis saulėtoje Prancūziškoje Korsikos saloje, esančioje viduryje idiliškos Viduržemio jūros, kurioje gimė Napoleonas Bonapartas.
  3. Greipfrutai perpjaunami per pusę ir maceruojami. Siekiant sustiprinti natūralų citrusinių vaisių skonį, dalis greipfrutų maceracijos distiliuojama variniuose distiliavimo induose - copper kettles.
  4. Atskirai maceruojamos aukštos kokybės citrusinių vaisių žievelės iš viso pasaulio, įskaitant Yuzu iš Japonijos, Cedrat iš Prancūzijos ir Bigarade iš Haičio.
  5. Partijos sujungiamos su kinrožės žieve, natūraliu karčiuoju gencijonu ir būdingu Eau-de-Vie, kuris gaunamas fermentuojant vynuoges ir po to distiliuojant jas į stulpelio formos burbuliukus.
  6. Pampelle rafinuojamas Charente upės pakrantėje Cognac regione, kur ant kiekvieno butelio kamštelio ir etiketėse yra atpaustas vietinės saugomos mažojo laumžirgio rūšies atvaizdas.
  7. Pampelle natūraliai turi 30% mažiau cukraus nei kiti pirmaujantys spiritiniai aperityvai, todėl jis yra labiau saldžiarūgštis, nei saldus.
  8. Rekomenduojame vartoti atšaldytą.

  Pampelle gali būti vartojamas vienas su ledukais, tačiau rekomenduojame paragauti jį ir su pagrindiniais kokteiliais, tokiais kaip Pampelle Tonic, Pampelle Spritz, Pampelle Rose, Pampelle Negroni.
    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne