Aperityvas-Bonanto The Ultimate Aperitivo 22% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Aperityvas-Bonanto The Ultimate Aperitivo 22% 0.75L

  Kilmės šalis
  Ispanija
  Alk. tūris
  22%
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Šio unikalaus projekto, kurio rezultatas - universalus, novatoriškas, avangardinis ir charakteringas produktas, atspirties taškas - aperityvų pasaulio aromatų tradicijos. Nauja aperityvo koncepcija, rubino raudonumo Bonanto The Ultimate Aperitivo butelyje sujungianti geriausius vermutus ir geriausius likerius, gimė iš trijų žinomų profesionalų, turinčių tarptautinį pripažinimą distiliatų ir vyno pasaulyje, kūrybos; dėl jų talento, aistros ir ypatingos aperityvų pasaulio vizijos. Šiandien galime mėgautis išskirtiniu firminiu produktu, pasižyminčiu subtiliu, intensyviu, gaiviu, sudėtingu skoniu ir tinkamu kartumo prieskoniu. 

  Bonanto distiliuojamas naudojant daugiau nei 30 aromatinių Viduržemio jūros regiono augalų, kruopščiai atrinktų citrusinių vaisių ir vyšnių bei obuolių. Be to, jis atitinka naują vyno pagrindu sukurto aperityvo koncepciją, jo alkoholio stiprumas yra 22º, o cukraus jame nedaug. Gamybos proceso metu jis maceruojamas kambario temperatūroje, todėl geriau išgaunamas ir išsaugomas jo šviežumas bei aromatas. Dėl savo universalumo Bonanto yra puikus aperityvas, kuriuo galima mėgautis bet kuriuo metu su ledu on-the-rocks ir apelsino griežinėliu ir su šiek tiek frizzante (cava/prosecco, tonic arba soda). Bonanto kokteiliai: klasikinių kokteilių interpretacija ir kūrybiškiausių kokteilių kūrimas. Universalus gėrimas yra aukštos kokybės alternatyva vermutui, Aperol ar Campari.  

  Nosyje puokštė intensyvi, neįtikėtinai sudėtinga ir turtinga subtilumu. Išraiškingi ir gilūs aromatai. Apelsinų žievelės ir visiškai prinokusių raudonųjų vaisių, ypač vyšnių, užuominas papildo Viduržemio jūros regiono žolelės ir šaknys.

  Gomuryje nuostabus aromatas su smulkiais pikantiškais niuansais, kupinas charakterio, sudėtingas, gaivus ir stimuliuojantis. Originali kompozicija, galinga ir kartu subtili. Jo subtilumą lemia labai kruopštus gamybos procesas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne