Agavos distiliatas-Nodo Blanco 38% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Agavos distiliatas-Nodo Blanco 38% 0.7L

  Alk. tūris
  38%
 • Skaidrios ir ryškios, baltajai tekilai būdingos spalvos NoDo Blanco yra aukščiausios kokybės agavos distiliatas, distiliuojamas iš kruopščiai atrinktų mėlynųjų agavų (Weber 100% de Agave), kurios prieš nuimant derlių auginamos kelerius metus. Šio distiliato geografines nuorodas reglamentuojantis įstatymas neleidžia vadinti tekila.

  Agavos lėtai kapamos tradicinėse akmeninėse krosnyse, todėl išsiskiria natūralus agavų cukrus, suteikiantis gėrimui agavoms būdingą skonį. Po to agavos susmulkinamos, o gautos sultys tam tikrą laiką fermentuojamos su natūraliomis mielėmis. Pasibaigus fermentacijai, skystis du kartus distiliuojama nerūdijančiojo vario ir plieno distiliavimo induose (Copper Pot, Stainless Steel Pot), kurie padeda dar labiau išryškinti skonį ir pašalinti visas priemaišas.

  Nosyje ryškios agavų, citrusinių vaisių ir vaistažolių, medaus ir pipirmėčių aromatai.

  Gomuryje vidutinio sunkumo, anakardžių riešutų ir baltųjų pipirų aromatai, su gėlių ir tropinių vaisių užuominomis. 

  NoDo Blanco gali būti vartojama viena, taip įvertinant jos natūralų skonį ir sudėtingumą, arba gali būti naudojama kokteiliuose, pavyzdžiui, Margarita ar Paloma, taip suteikiant kokteiliams meksikietiško autentiškumo.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne