Arbata-Kusmi Tea Earl Grey Intense 125g

  • Kraunamos nuotraukos
  • KUSMI TEA arbatos prekės ženklą 1867 metais Sankt Peterburge sukūrė Pavel Kousmichoff. Prasidėjus bolševikų Spalio perversmui Rusijoje, 1917 metais KUSMI persikėlė į Prancūziją. Dabar šios arbatos ir jos priedai yra maišomi ir pakuojami dirbtuvėse Saint-Vigor-d’Ymonville, šalia Le Havre uosto, Normandijoje .

    Prancūzija yra šalis, grįsta socialiniu bendravimo atvirumu ir įvairove, kuri KUSMI arbatoms suteikia nenugalimą lengvabūdiškumo prisilietimą. Rinktis KUSMI reiškia priimti Prancūzijos laisvės idealą. Tai pasirinkimas išlaikyti atvirą protą bei širdį. Mėgaudamiesi KUSMI, sakote „taip“ ekstravagancijai, originalumui ir naujiems iššūkiams!

    Kusmi Tea Earl Grey Intense  - intensyviai stipri "Earl Grey" juodoji arbata su bergamote! Ar jau mėgstate "Earl Grey"? Tai kodėl savo aistrą dar labiau neišplėtus? O jei niekada jos nebandėte, bet nesate iš tų, kurie viską daro per pusę, dabar pats metas! Ekologiškos juodosios arbatos pagrindą sudarančios "Earl Grey Intense" aromato sudėtyje esantis bergamočių eterinis aliejus ir ypač aštri citrinos žievelė yra dar ryškesni. Tikrai nenugalima! Be to, šis mišinys pateikiamas elegantiškoje juodoje skardinėje, papuoštoje subtiliais aukso motyvais, su auksiniu dangteliu. Galime lažintis, kad negalėsite atsisakyti... Ekologiška "Earl Grey Intense": arbata, kupina charakterio ir intensyvaus skonio! 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne