Arbata-Kusmi Tea Wellness Teas Pack BIO 5*18g

  • Kraunamos nuotraukos
  • KUSMI TEA arbatos prekės ženklą 1867 metais Sankt Peterburge sukūrė Pavel Kousmichoff. Prasidėjus bolševikų Spalio perversmui Rusijoje, 1917 metais KUSMI persikėlė į Prancūziją. Dabar šios arbatos ir jos priedai yra maišomi ir pakuojami dirbtuvėse Saint-Vigor-d’Ymonville, šalia Le Havre uosto, Normandijoje .

    Prancūzija yra šalis, grįsta socialiniu bendravimo atvirumu ir įvairove, kuri KUSMI arbatoms suteikia nenugalimą lengvabūdiškumo prisilietimą. Rinktis KUSMI reiškia priimti Prancūzijos laisvės idealą. Tai pasirinkimas išlaikyti atvirą protą bei širdį. Mėgaudamiesi KUSMI, sakote „taip“ ekstravagancijai, originalumui ir naujiems iššūkiams!

    DOVANŲ RINKINYS - Dovanokite sveikatingumo dovanų rinkinį, kuriame yra penkios KUSMI žolelių arbatos, sudėtos į patogias miniatiūrines dėžutes. Šis rinkinys idealiai tinka atrasti KUSMI arbatą arba padėti kam nors kitam ją atrasti.
    WELLNESS BLENDS - paragaukite penkių žaliųjų, matės ir žolelių sveikatingumo arbatų: "Detox" su subtiliu citrinų skoniu; "BB Detox" su greipfrutų natomis; "Boost" - prieskoninę žaliąją arbatą; "Sweet Love" su guarana, prieskoniais ir saldymedžiu; "Be Cool" - saldų mėtų mišinį.
    ORGANINĖS IR ATSAKINGOS - 2020 m., vadovaujant Pasauliniam gamtos fondui, KUSMI arbatos ir užpilai tapo ekologiški.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne