Arbata-Kusmi Tea French Cancan 125g

  • Kraunamos nuotraukos
  • KUSMI TEA arbatos prekės ženklą 1867 metais Sankt Peterburge sukūrė Pavel Kousmichoff. Prasidėjus bolševikų Spalio perversmui Rusijoje, 1917 metais KUSMI persikėlė į Prancūziją. Dabar šios arbatos ir jos priedai yra maišomi ir pakuojami dirbtuvėse Saint-Vigor-d’Ymonville, šalia Le Havre uosto, Normandijoje .

    Prancūzija yra šalis, grįsta socialiniu bendravimo atvirumu ir įvairove, kuri KUSMI arbatoms suteikia nenugalimą lengvabūdiškumo prisilietimą. Rinktis KUSMI reiškia priimti Prancūzijos laisvės idealą. Tai pasirinkimas išlaikyti atvirą protą bei širdį. Mėgaudamiesi KUSMI, sakote „taip“ ekstravagancijai, originalumui ir naujiems iššūkiams!

    Kusmi Tea French Cancan  - su mišiniu "French Cancan" pasinerkite į nesibaigiančias Paryžiaus Belle Époque naktis ir atraskite kabareto pasaulį. Ši juodoji arbata asocijuojasi su keturių raudonųjų vaisių: braškių, aviečių, vyšnių ir raudonųjų serbentų skoniu. Specialiai šiam receptui sukurtas logotipas, kurį įkvėpė Art Nouveau, paverčia šią pakuotę tikru išskirtinumu. Labai prancūziška, ryškios rožinės spalvos, tai puikus kelionės į Prancūziją suvenyras. Su prancūziškais skanėstais ar be jų šis gardus vaisių mišinys puikiai tiks autentiškam teatime à la française.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne