Arbata-Kusmi Tea Best Sellers Pack BIO 5*20g

 • Kraunamos nuotraukos
 • KUSMI TEA arbatos prekės ženklą 1867 metais Sankt Peterburge sukūrė Pavel Kousmichoff. Prasidėjus bolševikų Spalio perversmui Rusijoje, 1917 metais KUSMI persikėlė į Prancūziją. Dabar šios arbatos ir jos priedai yra maišomi ir pakuojami dirbtuvėse Saint-Vigor-d’Ymonville, šalia Le Havre uosto, Normandijoje .

  Prancūzija yra šalis, grįsta socialiniu bendravimo atvirumu ir įvairove, kuri KUSMI arbatoms suteikia nenugalimą lengvabūdiškumo prisilietimą. Rinktis KUSMI reiškia priimti Prancūzijos laisvės idealą. Tai pasirinkimas išlaikyti atvirą protą bei širdį. Mėgaudamiesi KUSMI, sakote „taip“ ekstravagancijai, originalumui ir naujiems iššūkiams! 

  Šioje "Kusmi Travel Bestsellers" pakuotėje rasite 5 skanius arbatos mišinius mažose skardinėse - arbata galėsite mėgautis bet kuriuo paros metu.

  Dėžutė - puiki dovanų idėja, taip pat puiki proga išbandyti kelias "Kusmi" arbatos rūšis ir galbūt net atrasti naują mėgstamiausią.

  Pakuotė puikiai tinka tiems, kurie nori paragauti skaniųjų geriausiai parduodamų "Kusmi" arbatų. Kiekvienoje pakuotės skardinėje yra 20 g arbatos.

  "Kusmi Wellness" pakuotėje yra:
  "Kusmi" arbata "Anastasia
  "Kusmi Tea Aqua Exotica
  Kusmi arbata Prince Vladimir
  Kusmi arbata Citrina ir imbieras
  Kusmi Tea Green Jasmine 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne