Arbata-Kusmi Tea Green Ginger-Lemon 125g

  • Kraunamos nuotraukos
  • KUSMI TEA arbatos prekės ženklą 1867 metais Sankt Peterburge sukūrė Pavel Kousmichoff. Prasidėjus bolševikų Spalio perversmui Rusijoje, 1917 metais KUSMI persikėlė į Prancūziją. Dabar šios arbatos ir jos priedai yra maišomi ir pakuojami dirbtuvėse Saint-Vigor-d’Ymonville, šalia Le Havre uosto, Normandijoje .

    Prancūzija yra šalis, grįsta socialiniu bendravimo atvirumu ir įvairove, kuri KUSMI arbatoms suteikia nenugalimą lengvabūdiškumo prisilietimą. Rinktis KUSMI reiškia priimti Prancūzijos laisvės idealą. Tai pasirinkimas išlaikyti atvirą protą bei širdį. Mėgaudamiesi KUSMI, sakote „taip“ ekstravagancijai, originalumui ir naujiems iššūkiams!

    Kusmi Tea Green Ginger-Lemon  - žaidimas, rinkinys, rungtynės! Imbieras ir citrina žaidžia dviese, kad suteiktų jums intensyvią atgaivą. Priešingybės traukia...

    Šią popietę centrinėje aikštelėje vyksta karštas imbiero ir citrinos mačas. Karštas ir drąsus imbieras stovi vienoje tinklo pusėje. Kitoje pusėje - citrinos gaivumas ir spontaniškumas. Subtilų apsikeitimą padavimais prižiūri žalioji arbata, palinkusi tai į vieną, tai į kitą pusę. Prieskoninis forhendas susitinka su aštriu backhandu. Lygiosios! Skambant plojimams žaidėjai paspaudžia vienas kitam rankas. Vienu žvilgsniu gimsta draugystė. Juk kam varžytis, kai abiem taip gerai sekasi?

    Imbieras ir citrina, citrina ir imbieras... puikus derinys intensyviai gaivinančiai pertraukai!

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne