Viskis-Wolfburn Northland Hand Crafted 46% 0.7L+ GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Wolfburn Northland Hand Crafted 46% 0.7L+ GB

  Highland

  Kilmės šalis
  Škotija
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Wolfburn distilerija yra labiausiai į šiaurę nutolusi viskio darykla Škotijos žemyne, o jos meistrai viskį gamina taip, kaip jis buvo gaminamas visada: rankomis, naudodami tik geriausius ingredientus ir neskubėdami. Wolfburn yra tradicinis Škotijos pakrančių Highland stiliaus viskis, gaminamas nedurpinio salyklo ir brandinamas quarter casks (tai mažos 40-60 litrų talpos statinės, kurios XIX amžiuje buvo naudojamos viskiui gabenti arkliais. Kadangi quarter casks yra tokios mažos, brandinimas netrunka ilgai. Šio viskio brendimas pagreitėja dėl didesnio skysčio kontakto su mediena). Wolfburn Northland Hand Crafted švelnus ir šildantis skonis atsiranda dėl neskubaus gamybos būdo ir brandinimo Amerikietiško ąžuolo nedidelėse quarter casks statinėse. Brandintas ir išpilstytas vietoje, Northland Hand Crafted yra pirmasis Wolfburn distilerijos asortimento istorijos puslapis.

  Nosyje iš pradžių saldus, su vaisių ir gaivaus jūros oro natomis. Fone juntamas citrusinių vaisių gaivumas ir grūdų užuominos, bei šiek tiek durpių dūmo pėdsakų.

  Gomuryje išryškėja saldūs, riešutiniai tonai, o fone jaučiamos vynuogių ir medaus užuominos. Gėlių skonis gausus, jį sustiprina džiovintų vaisių ir prieskonių užuominos. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne