Viskis-Ardbeg 25YO Islay Single Malt 46% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Ardbeg 25YO Islay Single Malt 46% 0.7L + GB

  Islay

  Užsakomieji gėrimai

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  DŪMINIS
  Brandinimas
  25YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  46%
 • Pietrytiniame Islay krante, nuošalioje nuo vėjų Islay Kildalton įlankoje John MacDougall 1815 metais įkūrė Ardbeg distilerija. Vietą, kurioje distilerija buvo įkurta, XVIII amžiuje buvo pamėgę kontrabandininkai. Ardbeg žodis kilęs iš galų kalbos ir išvertus reiškia kažką panašaus į "maža kalva". Distilerija yra Škotijos Islay viskio regiono pietinėje pakrantėje. 

  Šviesios gintaro spalvos Ardbeg 25YO Single Malt dūminis viskis buvo brandinamas ketvirtį amžiaus ir per tą laiką išryškėjo sodrus, galingas ir sudėtingas skonis, kurį verta neskubant ragauti. Gaminant šį viskį buvo panaudotos kelios statinės, kurios daugelį metų buvo paslėptos Ardbeg distilerijoje, kuriose buvo laikomi reti Ardbeg viskio ištekliai. Šios statinės buvo pripildytos praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje. Švelniai tariant, nepaprastai įdomus išpilstymas. 

  Nosyje žolelių, vaisių, rūkytos grietinėlės, pipirmėčių, irisų, pankolių, pušų dervos, žemės ugnies ir bananų aromatų natos.

  Gomuryje gyvybingas, aštrus pipirų, šerbetinių citrinų saldumas, cukruotų obuolių, kriaušių, apelsinų natos, karbolio muilo, dervos, kreminės irisų, anyžių, aitriųjų paprikų aromatų natos.

  Poskonis ilgai išliekantis, kreminis, irisų skonis.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne