Viskis-Bruichladdich Bere Barley 2012 50% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Bruichladdich Bere Barley 2012 50% 0.7L + GB

  Islay

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  10YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  50%
 • 1881 metais brolių Robert, William ir John Harvey įkurta Bruichladdich distilerija. Nors ji buvo išplėsta 1975 metais, dauguma originalaus pastato išliko. Bruichladdich distilerija turėjo keletą neaktyvių laikotarpių savo gyvenime, tačiau ji atgimė 2000 metais distileriją įsigijus naujiems savininkams. Bruichladdich viskis ir vėl gaminamas. Tačiau ar yra labiau neįvertinta Škotiško viskio serija nei Bruichladdich "Bere Barley" leidiniai? Kiekvieną kartą viskio mylėtojus pribloškia šių viskių sudėtingumas ir neįprastas skonis, o 2012 metų Bruichladdich Bere Barley - ne išimtis. Šis Single Malt viskis 2012 metais distiliuotas naudojant Agronomy Institute of Orkney College užaugintą 2011 metų senovinę miežių rūšį. Dešimtmetį brandintas pirmojo užpildymo ex-bourbon statinėse, jis dvelkia laimo žievelės, kreminės vanilės, žaliųjų obuolių ir sausmedžio aromatais, kuriuos papildo saldžių grūdų, obuolių trupinių, šviežiai iškeptų bandelių, persikų ir viržių medaus natos. 

  Nosyje augalinės žievelės ir ąžuolo vanilė, traškūs obuoliai ir sodo medus.

  Gomuryje kramtomasis salyklas, raugintos kriaušės ir obuoliai, sviestiniai arbatos pyragaičiai ir sultingi kaulavaisiai, o po jų - prieskoninė vanilė ir sūdyta karamelė.

  Poskonyje vaisinis su cukraus ir salyklinių sausainių dulkėmis, su tolimu pakrantės sūrumu ir aitriomis citrusinių vaisių žievelėmis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne