Viskis-Bruichladdich Islay Barley Coull, Rockside, Island, Mulindry, Cruach Dunlossit 2013 50% 0.7L

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Bruichladdich Islay Barley Coull, Rockside, Island, Mulindry, Cruach Dunlossit 2013 50% 0.7L

  Islay

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Dėžutė
  METALINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  50%
 • 1881 metais brolių Robert, William ir John Harvey įkurta Bruichladdich distilerija. Nors ji buvo išplėsta 1975 metais, dauguma originalaus pastato išliko. Bruichladdich distilerija turėjo keletą neaktyvių laikotarpių savo gyvenime, tačiau ji atgimė 2000 metais distileriją įsigijus naujiems savininkams. Bruichladdich viskis ir vėl gaminamas. Distilerija taip pat gamina Port Charlotte, bei patį ramiausią Pasaulyje viskį Octomore 4.2. 

  Bruichladdich Islay Barley Coull, Rockside, Island, Mulindry, Cruach Dunlossit 2013 distiliavimui naudojami tik Islay salos miežiai. Miežius augina šeši skirtingi ūkiai, kurie yra Coull, Rockside, Island, Mulindry, Cruach ir Dunlossit regionuose. Salyklas ąžuolo statinėse brandinamas 8 metus iki išpilstymo į butelius. Šis viskis yra jau aštuntasis Bruichladdich Unpeated Single Malt serijos leidimas,distiliuotas 2013 metai.

  Nosyje gaivios džiovintų abrikosų, citrusinių vaisių ir medaus, prinokusių persikų, marcipano, vanilės pupelių natos, ąžuolo aromatai, karamelė, cinamonas, imbierinis pyragas.

  Gomuryje harmoningas, saldus, švelnus vaisinis, sodrios tekstūros, prinokusių kaulavaisių, rudojo cukraus, vanilės, ąžuolo aromatai.

  Poskonyje ilgai išliekantys švelnios saldžių citrusinių vaisių, medaus ir ąžuolo aromatai. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne