Viskis-Bushmills Steamship Sherry Cask Reserve Single Malt 40% 1L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Bushmills Steamship Sherry Cask Reserve Single Malt 40% 1L + GB

  Kilmės šalis
  Airija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  1 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
 • 2016 metais Travel Retail rinkai sėkmingai pristatyta Bushmills Steamship Collection atiduoda duoklę garlaiviui, kurio vardu pavadinta distilerija. Laivų kolekcija skirta "SS Bushmills" - distilerijai priklausančio garlaivio, gabenusio viskį į naujus Pasaulio kampelius, pirmojo reiso 125-osioms metinėms paminėti. Kaip rodo pavadinimas, ši versija buvo brandinta pirmo pripildymo Ispaniškose Oloroso ex-sherry (chereso) vyno statinėse, todėl viskis įgauna išskirtinį saldų skonį su išliekančiomis ananasų natomis. Trigubai distiliuotas Airiškas Single Malt (vieno salyklo) Bushmills Steamship Sherry Cask Reserve Single Malt yra pirmasis Bushmills Steamship Collection limituoto kiekio leidimas.

  Nosyje saldus ir sodrus, su uogienėmis, raudonomis uogomis ir prinokusiomis kriaušėmis. Po minutės ar dviejų pasklinda degintų irisų natos.

  Gomuryje ananasų gabaliukai, aplieti romu ir paskaninti brandžiomis vyšniomis. Intenysvus tiršto saldaus šokolado aromatas.

  Poskonis vidutinio ilgio su daug saldumo, šiek tiek aštrumo ir vis daugiau pikantiškų natų, kurios vėliau išnyksta, šiek tiek vaškinės ir pelėsinės.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne