Viskis-Tamdhu Batch Strength 56.8% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Tamdhu Batch Strength 56.8% 0.7L + GB

  Speyside 

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  56.8%
 • Tamdhu (Galų kalba Tamdhu reiškia Juodoji Kalva) Ian Macleod Distillers distilerija įkurta 1896 metais Speyside širdyje, šalia Knockando miestelio, netoli garsios Aberlour distilerijos. Auksiniai šios distilerijos metai trūko iki 1911-ųjų, kai joje dirbo tokie meistrai kaip Tommy Dewar and Alexander Walker vėliau įkūrę vienus labiausiai Pasaulyje žinomus prekės ženklus „Dewar“ ir „Johnnie Walker“. Nuo 2013 metų dsitilerija iš naujo atgimė Pasauliniam triumfui art deco stiliaus butelyje pristatytu Tamdhu 12YO Single Malt, o 2021 metų Rugpjūčio mėnesį rinkai pristatė "Batch Strength No. 006" nefiltruotą 56,8% stiprumo viskį Tamdhu Batch Strength 56.8%. Kiekviena ex-sherry (chereso vyno) statinė kruopščiai atrinkta rankomis, taip Tamdhu tapo vieninteliu Single Malt Škotišku salykliniu viskiu, kuris nuo pradžios iki galo brandinamas tik geriausiose Oloroso ex-sherry statinėse. 

  Nosyje kvepia gaiviu ąžuolu, skrudintais riešutais ir šildančia vanile.

  Gomuryje turtingos vasaros uogų pudingo su trupučiu angliško kremo aromatų natos. Įlašinus lašelį vandens, pasklinda apelsinų, citrinų ir ąžuolo aromatai.

  Poskonis ilgai trunkantis, su sodriais vaisiais, prieskoniais ir neabejotinais chereso tonais. Cinamono prieskoniai susilieja su sodriomis figomis ir citrusinių vaisių žievelėmis, ir tai yra prabangus atsisveikinimas.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne