Viskis-Starward Fortis Single Malt Australian 50% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Starward Fortis Single Malt Australian 50% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Australija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  50%
 • Starward viskiai - tai kelionė į išskirtinai Australišką dvasią ir Naujojo pasaulio viskio galimybes. Kiekvienas viskis brandinamas vyno statinėse, tačiau kiekvienas jų skiriasi ir siūlo kažką naujo. Nuo Single Malt iki Double Grain, nuo Amerikietiško iki Prancūziško ąžuolo. 

  Fortis, kilęs iš lotynų kalbos ir reiškiantis "drąsus", suteikiantis intensyvumo. Tai vienas didžiausią stiprumą turinčių viskių iš Starward kolekcijos. Intensyvumas subtiliai subalansuoja viskio švelnumą. Starward Fortis Single Malt Australian gamyba prasideda ir baigiasi vietiniais Australijos ingredientais ir Melburno distileriu meistriškumu. Single malt (vieno salyklo) salyklas gaminamas iš Australiškų salyklinių miežių ir alaus mielių, kad viskis būtų aromatingas. Viskis brandinamas tik Amerikietiško ąžuolo statinėse, kad įgautų sodresnį skrudinto ąžuolo ir vanilės skonį. Daugumą šių statinių atkeliavo iš Barossa Valley slėnio vyndarių, kuriuose kadaise buvo laikomi galingi Shiraz ir Cabernet vynai. Dalis statinių, naudojamų brandinimui yra degintos iš vidaus, o tai suteikia skoniui sudėtingumo. Viskis nefiltruojmas, tad viskis, kurį pilate į savo stiklą atkeliavo tiesiai iš statinės. 

  Nosyje Madagaskaro vanilės ankštys, sodrus skrudintas Amerikietiškas ąžuolas, gervuogių uogienė, razinos, karamelizuotos figos, prinokusios slyvos.

  Gomuryje vanilė, svarainiai, Muscadelle razinos, cinamonas ir kepta bananų duona.

  Poskonis viską užgožiantis ir ilgas, subalansuotas, su kepimo prieskoniais iš ąžuolo, prinokusiomis figomis ir razinomis.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne