Viskis-Singleton of Dufftown 12YO Luscious Nectar 40% 0.7L + GB + 2 Glass

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Singleton of Dufftown 12YO Luscious Nectar 40% 0.7L + GB + 2 Glass

  Speyside

  Kilmės šalis
  Škotija
  Talpa (L)
  0.7 L
 • 1897 metais atidaryta Glendullan, paskutinė iš septynių Dufftown įkurtų dsitilerijų, buvo William Williams ir sūnų iš Aberdyno blenderių sumanymas.

  Sodrios gintaro spalvos Singleton of Dufftown Luscious Nectar yra 12 metų švelnus, natūraliai turtingas Single Malt (vieno salyklo) Škotiškas viskis pasižymi saldžiomis vaisių natomis ir ilgai išliekančia malonia šiluma. Patrauklus ir skalsus, lengvai derinantis saldumą dėl brandinimo Amerikietiškame ąžuole ir vaisiškumą iš Europos lėtai distiliuojamame, tradiciškai gaminamame Speyside salykliniame viskyje.

  Nosyje patrauklus ir turtingas. Iš pradžių dominuoja poliruota mediena ir skrudinti lazdyno riešutai, paskui - troškinti vaisiai (kepti obuoliai), džiovinti vaisiai (saldžios datulės) ir švelnus rudasis cukrus. Su vandeniu išryškėja saldesnis, tiesmukiškesnis Speyside charakteris. Švarus ir tirštas.

  Gomuryje iš pradžių saldumas ir traškūs riešutai daro įspūdį, o paskui jaučiamas švelnus, vaisinis Speyside sodrumas. Tvirtas, subalansuotas saldumas. Rudasis cukrus ir espreso kava. Šildantis ir malonus. Su vandeniu vis dar maloni tekstūra. Lengvas saldumas, paskui patraukli ir subalansuota lengva rūgštelė, skoniai gerai pasiskirsto gomurio viduryje.

  Poskonis vidutiniškai ilgas, elegantiškai džiūstantis ir šviežias, su maloniu, saldžiai riešutiniu skoniu.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne