Viskis-Bruichladdich Octomore 13.1 59.2% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Bruichladdich Octomore 13.1 59.2% 0.7L + GB

  Islay

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  DŪMINIS
  Brandinimas
  5YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  59.2%
 • Gintarinės su oranžinės ir rudos spalvos atspalviais Bruichladdich Octomore 13.1 - ko gero labiausiai dūminis salyklinis viskis pasaulyje (super heavily peated). Tai labai eksperimentinis ir kultinis salyklinis viskis, kurio leidimo Nr. 13. Nepakartojamas savo durpių ir dūmų kiekiu, tačiau pasižymintis subtiliu sudėtingumu ir švelniu rafinuotumu. Octomore 13.1 yra toks pat jaunatviškas ir dinamiškas, kaip ir jo itin stipriai durpėmis prisotinti pirmtakai. Kantriai distiliuotas 2016 metais iš 2015 metų 100% Škotijos miežių derliaus, šis vienalytis salyklas išgautas iki stratosferinio 137,3 PPM (fenolinių medžiagų kiekis yra 137,3 ppm) ir penkeris metus brandintas aukščiausios kokybės tiek ex-bourbon, tiek ex-Tennessee viskio Amerikietiško ąžuolo statinėse.  

  Nosyje paslėptas saldus riešutų durpių dūmas skleidžia gėlių, salyklo dvasiai ir saldžiam Amerikietiškam ąžuolui būdingus kokosų ir migdolų aromatus kartu su salyklinėmis vanilės, miežinių miltų ir Crème Brulee ir medaus natomis.

  Gomuryje klampi tekstūra iki pabaigos, jaučiami rūkyti grūdai, sausas, žemės dūmas persmelkia gomurį, suteikdamas papildomų irisų, kokosų ir vanilės aromatų.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne