Viskis-Nikka Tailored 43% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Nikka Tailored 43% 0.7L + GB

  Kilmės šalis
  Japonija
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Nikka Tailored istorinio Japonų Nikka Whisky distilerijos premium kokybės viskių mišinys, vertas Japonijos viskių žinių ir kultūros bei pačios Nikka patirties ambasadoriaus vardo. Preciziškai ir subtiliai sumaišytas viskis daugiausia gaminamas iš Miyagikyo ir Yoichi salyklinių miežių. Rezultatas - tobulas pusiausvyros, apvalumo ir švelnumo simbolis - tiek daug Nikka apibūdinančių būdvardžių.

  Nikka Tailored pakeitė nebegaminamą Nikka 12YO viskį. Be to, kad nėra amžiaus nuorodos, Nikka Tailored šiek tiek labiau krypsta į pikantiškąją pusę. Manome, kad vidutinis mišinio komponentų amžius yra ne trumpesnis nei 12 metų, tačiau amžiaus nuorodos atsisakymas greičiausiai suteikia Nikka daugiau lankstumo, ir tuomet distilerija sutelkia dėmesį į pastovaus skonio profilio išlaikymą ir butelių prieinamumą.

  Nosyje saldus ir turtingas aromatas, karamelės, irisų, viržių medaus, šiek tiek obuolių, kriaušių, ananasų, ir džiovintų vaisių užuominų.

  Gomuryje saldus ir apvalus, intensyvus, salyklinis, grūdinis, ąžuolinis, daug prieskonių, kurie po akimirkos išnyksta, fone vaisinis.

  Poskonis šiltas ir kupinas prieskonių, malonus ąžuolas, subtiliai sausas, šiek tiek kreidinis, vidutinio ilgio.

  Nikka Tailored neatitinka Japan Spirits & Liqueur Makers Association nustatytų Japoniško viskio kriterijų. Skaityti daugiau čia: https://www.nikka.com/eng/topics/topic_001/  
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne