Viskis-Mossburn No.31 Benrinnes 14YO 54.9% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Mossburn No.31 Benrinnes 14YO 54.9% 0.7L + GB

  Speyside

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  14YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
 • „Mossburn Vintage Casks“ asortimentas Single Malt Scotch Whisky kolekcija, kurių kiekvienas gaminamas iš griežtai ribotos ir pasirinktos statinių partijos. Kiekvienas numeruotas leidimas turi tik ribotą butelių kiekį. Nors tai reiškia, kad niekada negalime tikėtis atkartoti kiekvieno iš šių atskirų salyklų ypatingo charakterio, tačiau tai taip pat suteikia galimybę paragauti išskirtinių viskio pavyzdžių, kuriuos gamina kai kurios garsiausios Škotijos distilerijos.

  Šiam asortimentui Mossburn ieško Single Malts iš skirtingų distilerijų, kurios nepriklauso Massburn. Tai yra specifinių metų derinimas, užtikrinant visišką distiliacijos ir brendimo matų statinėse atsekamumą. Nepaisant skirtingų charakterių, kiekvienoje partijoje yra klasikiniai pusiausvyros, gylio ir sudėtingumo požymiai, kuriuos gali suteikti tik geriausi Single Malts. Šie Single Malts viskiai išpilstyti į butelius be jokių papildomų spalvų ir šalto filtravimo.  

  Mossburn No.31 Benrinnes 14YO Speyside distiliuotas 2008 metais Benrinnes distilerijoe, veikiančioje nuo 1826 metų, brandintas ex-bourbon hogshead statinėse (angliškai - kiaulidė). Hogshead arba HHD yra tam tikros statinės rūšis (labai didelė, talpinanti iki 530 litrų viskio), naudojama Škotiško viskio brandinimui. Baigtas brandinti ex-Moscatel vyno statinėse. Viskis išpilstytas į butelius 2022 metų Spalio mėnesį. Rezultate gaunamas viskis, kuriame puikiai dera klasikinis Speyside stilius ir unikalus charakteris. 

  Šis salyklinis viskis pagamintas itin preciziškai, natūraliai išpilstytas į statines, be jokio papildomo dažymo ar šalto filtravimo. Išlaikant viskio sodrumą ir vaisiškumą, kai gomuryje šoka sodrios raudonųjų vaisių natos ir vyno aromatai. Ragaudami šį išskirtinį viskį, atrasite sudėtingus sluoksnius, kurie atsiskleidžia su kiekvienu gurkšniu. Pasimėgaukite nuostabiu saldumu ir lengvu prieskoniu, puikiai subalansuotu džiovintų vaisių, džiovintų slyvų, ąžuolo ir juodųjų pipirų natomis. Šis viskis - tai skonių simfonija, harmoningai susiliejanti tarpusavyje ir sukurianti nepamirštamą skonio potyrį. 

  Nosyje juntamas vyno kvapas, gana vaisiškas, su raudonomis uogomis ir sodo vaisiais. Pastovėjus, atsiskleidžia grūdų, galbūt ir duonos, taip pat saldžios medaus ir rudojo cukraus aromatų natos. 

  Gomuryje vyno išraiška dar stipresnė, - vaisių natos išlieka, daugiausia raudonųjų uogų, šiek tiek braškių. Skonis kiek kartus, aliejingas ir klampus, su kepimo prieskoniais, šiek tiek imbiero ir medienos.

  Poskonis vidutiniškai ilgas su saldžiomis desertinio vyno natomis, ruduoju cukrumi ir ąžuolo taninais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne