Viskis-Jack Daniel's Red Dog Saloon Tennessee Whiskey 43% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Jack Daniel's Red Dog Saloon Tennessee Whiskey 43% 0.7L + GB

  Tennessee 

 • Šis specialus leidinys - Jack Daniel's Red Dog Saloon Tennessee Whiskey, skirtas paminėti 125-osioms metinėms, kai Jack Daniel atvėrė savo "Red Dog SaloonTM" užeigos duris. Iš anksčiau buvuvusio Lynchburg miesto aikštėje, šiandien iš "Red Dog SaloonTM" liko tik mitai ir legendos. Riboto tiražo "Red Dog SaloonTM", primena laikus, kai Jack'o švelniai gurkšnojamo Tennessee viskio buvo galima nusipirkti mieste, kuriame jis buvo gaminamas. Kaip ir kiekvienas Jack Daniel's Tennessee Whiskey lašas, šis riboto tiražo viskis distiliuojamas čia, Lynchburg mieste, kaip ir tada, kai ponas Jack'as 1892 metais atidarė savo užeigą.  "Red Dog SaloonTM" buvo panašus į "White Rabbit SaloonTM", - užeiga buvo pilna muzikos, draugystės ir pokalbių. Šį viskį galima įsigyti pasirinktose JAV valstijose ir kai kuriose tarptautinėse rinkose. Tai ganėtinai išraiškingas viskis, jei norite paragauti šiek tiek stilistiškai senamadiško viskio. 

  Nosyje saldūs, sirupo ir pernokusių vaisių tonai. Aromatų daug, pavyzdžiui, medaus, karamelės, cinamono, sviesto, keptų vaisių ir saldžių popkornų tonų bei klevų sirupo aido.

  Skonyje pilnas, pasižymi puikia struktūra: degina gomurį, nors yra gerai subalansuota. Skonis aksominis, persmelktas kartaus apelsino užuominų, obuolių pyrago natų, pereinančių į pipirų ir medienos skonius su lengvu dūmo pėdsaku.

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne