Viskis-Glengoyne 30YO 46.8% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Glengoyne 30YO 46.8% 0.7L + GB

  Highland

  Kilmės šalis
  Škotija
  Brandinimas
  30YO
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Glengoyne distilerija naudoja Loch Carron (jūrinis ežeras Ross ir Cromarty vakarinėje Highlands Škotijos dalyje) viskio gamybai. Škotijoje auginami miežiai džiovinami karštu oru, tad viskis yra nedurpinis. Ant kai kurių viskio dėžučių esančiame tekste rasite tai patvirtinantį užrašą "Scotland’s Unpeated Malt“. Distilerija gamina daugybę Single Malts, tarp jų ir single cask vintage. Glengoyne viskis naudojamas „Cutty Sark“, „Famous Grouse“ ir „Lang’s Supreme“ maišytiems viskiams gaminti.

  Glengoyne 30YO Single Malt gražuolis buvo brandintas Glengoyne tradiciniuose sandėliuose, naudojant trečdalį pirmojo užpildymo Europietiško ąžuolo ex-sherry (chereso vyno) statines ir du trečdalius pakartotinio užpildymo ex-sherry statines. Šis 46,8% stiprumo Highland Single Malt yra natūralios spalvos, nefiltruotas, yra riboto leidimo, kasmet išleidžiama tik 6000 butelių iš 13 statinių.

  Nosyje vyrauja šiek tiek aliejingas, gėlių medaus ir pikantiško marmelado aromatas, jaučiami romo ir razinų bei prieskonių potėpiai.

  Gomuryje sodrus, tamsus ir tirštas. Daugybė chereso vaisių, Morello vyšnių kompoto, slyvų uogienės ir sodraus ąžuolo kompleksinių skonio sluoksnių. Šilti kepti prieskoniai, cinamonas ir imbieras suteikia malonų prieskonį, o fone - riešutai.

  Poskonis ilgas, pabaigtuvės vainikuojamos cukruotomis apelsinų žievelėmis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne