Viskis-Glenfiddich Orchard Experiment 43% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Glenfiddich Orchard Experiment 43% 0.7L + GB

  Speyside

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  BE AMŽIAUS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  43%
 • GLENFIDDICH yra vienas geriausiai parduodamų ir daugiausiai apdovanojimų pelniusių salyklinių Škotiškų viskių Pasaulyje. Įgimtas šeimos pasididžiavimas ir įgūdžiai viskio distiliavimo srityje, perduodami iš kartos į kartą jau 130 metų. Nuostabus Glenfiddich eksperimentinės serijos papildymas - Glenfiddich Orchard Experiment, kuriame susipina Škotijos ir Somerset įtaka! Pomona - tai unikalus obuolių sidro brendžio ir obuolių sulčių, brandintų ąžuolo statinėse, mišinys, kurį gamina Temperley šeima savo ūkyje Somerset. Šis Single Malt iš pradžių brandintas Amerikietiško ąžuolo statinėse, o paskui maždaug keturis mėnesius brandintas Pomona statinėse, kuriose anksčiau buvo laikomas Somerset Pomona Spirit (obuolių sidro brendžio ir obuolių sulčių mišinys) . 

  Nosyje trapios žalių obuolių žievelės, vanilės dvelksmas ir šiek tiek aitrių, pikantiškų fermentuotų vaisių natų, kurios atsveria saldžią sviestinę irisą.

  Gomuryje gausu vaisių - daugybė spaustų obuolių ir kriaušių užuominų, kurias papildo aitresnės apelsinų ir citrinų žievelės natos. Prieskoniais pagardintas obuolių pyragas ir muskato riešuto kvapas suteikia šildančio prieskonio.

  Poskonyje obuolių sidro natos jaučiamos iki pat galo - spaustos sultys ir raudonieji sodo vaisiai susipina su švelniais ąžuolo prieskoniais ir kreminiais miežiais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne