Viskis-Dewar's Double Aged 12YO 40% 1L + GB

 • Kraunamos nuotraukos
 • Aberfeldy distileriją 1846 metais įkūrė John Dewar. Iš mažos vyno ir stipriųjų gėrimų parduotuvės Perth, Škotijoje, išaugo į visame Pasaulyje žinomą ir garsų maišyto viskio distileriją. Ši distilerija yra viena iš daugiausiai apdovanojimų pelniusių Pasaulyje, pvz neseniai pelniusi "Monde Grand Gold" apdovanojimą už visą savo asortimentą. Tuo tarpu Dewar's 12YO yra tiesioginis daugiau nei prieš šimtmetį rinkai pristatyto signature Dewar's Double Aged Blended Scotch Whisky palikuonis. Šį viskį distilerija sukūrė kaip pirmąjį nuolatinį Premium segmento maišyto škotiško viskio asortimento produktą. Taip pavadintas dėl to, kad po pirminio brandinimo ir maišymo, viskis dar kartą perpilamas antram šešių mėnesių brandinimui į Amerikietiško ąžuolo statines.

  Nosyje sultingų vaisių ir tiršto, kreminio salyklo natos. Gana gėlėtas ir gana saldus su skrudintų miežių, migdolų ir medaus natomis.

  Gomuryje skonis puikiai subalansuotas, su miežių salyklo, karšto sviestuoto skrebučio, šiek tiek medaus ir anyžių prieskonio natomis.

  Poskonyje šiek tiek dūmų, daug tiršto salyklo ir saldumo.

   

  "

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne