Viskis-Dalwhinnie The Distillers Edition 2021 Double Matured 2006 43% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Dalwhinnie The Distillers Edition 2021 Double Matured 2006 43% 0.7L + GB

  Highlands

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  15YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
 • Distilerija Dalwhinnie Distillery randasi Cairngorms National Park parke, beveik pačiame Škotijos centre. Tai viena iš aukščiausiai virš jūros lygio esančių Škotijos distilerijų. Joje per metus pagaminama apie 1,3 mln. litrų spirito. Pagrindinis Dalwhinnie produktas yra 15YO senumo single malt (vieno salyklo), garsėjantis sodriu medaus skoniu. Įstatymai reikalauja, kad vieno salyklo Škotiškas viskis būtų gaminamas iš 100% salyklinių miežių, distiliuojamas vienoje vietoje ir brandinamas mažiausiai trejus metus Škotijoje. Dalwhinnie distilerijos vieta yra viena šalčiausių apgyvendintų Škotijos vietų. 

  Šviesios šiaudų spalvos Dalwhinnie The Distillers Edition 2021 Double Matured 2006 distiliuotas iš 2006 metų miežių derliaus ir 2021 metais išpilstytas į butelius. Dvigubai brandintas Ispaniškose Oloroso ex-sherry (chereso) vyno tradicinėse statinėse. Šis 2006 m. Dalwhinnie Distillers Edition turėtų džiuginti, nes Oloroso chereso statinės prideda papildomų vaisių aromatų gilumo vidutinio saldumo salyklo distiliatui. 

  Nosyje kvepia sausmedžiu, nesmulkintais apelsinais ir šiek tiek citrinų aliejumi, vos juntamas grūdų dvelksmas.

  Gomuryje lengvas ir švelnus, bet kartu kupinas skonio aromatų. Pakankamai saldus, su medaus ir žvaigždinių vaisių natomis. Skonio viduryje trumpai juntamas vyšnių poskonis. Skonį papildo lengvi baltųjų pipirų aromatai. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne