Viskis-Bruichladdich Port Charlotte 10YO 50% 1L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Bruichladdich Port Charlotte 10YO 50% 1L + GB

  Islay

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  DŪMINIS
  Brandinimas
  10YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  1 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  50%
 • 1881 metais brolių Robert, William ir John Harvey įkurta Bruichladdich distilerija. Nors ji buvo išplėsta 1975 metais, dauguma originalaus pastato išliko. Bruichladdich distilerija turėjo keletą neaktyvių laikotarpių savo gyvenime, tačiau ji atgimė 2000 metais distileriją įsigijus naujiems savininkams. Bruichladdich viskis ir vėl gaminamas. Gintaro spalvos Bruichladdich Port Charlotte 10YO sodrus ypatingai dūminis viskis (40 PPM), buvo sukurtas, distiliuotas, brandintas ir išpilstytas į butelius tik Škotijos Islay saloje. Naudojama nešalta filtracija. 10 metų brandinamas ąžuolo statinėse. 

  Nosyje dūmus ramina jūrinis, ozono charakteris, laikas atnešė pusiausvyrą, ąžuolo, dūmų ir spirito derinio harmoniją. Nors dūmas visada juntamas nosyje, jis yra sausas, žemiškas, durpių stiliaus, todėl leidžia ąžuolui išryškėti su auksinės karamelės, varškės, vanilinio kremo, imbiero, muskato riešuto ir gvazdikėlių užuominomis. Giliai įkvėpkite, ir gėlių, laukinių čiobrelių, viržių ir jūros aromatai nukels jus į šią Atlanto vandenyno pakrantę.

  Gomuryje juntamas subtilumas ir minkštumas, tekstūra ir stilius. Skonio pusiausvyra puiki, nes dūmas laisvai apgaubia saldumą, kuris sklinda iš ąžuolo statinės gilumos. Kokosas, vanilinis kremas, citrinų medus dera su rūkytomis austrėmis ir keptu sūriu.

  Poskonis dūminis, bet taip pat švelniai saldus, su apelsinų, mangų, salyklinių miežių, apelsinų, mangų ir irisų pyrago užuominomis apie ąžuolo gilumą ir kokybę. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne