Viskis-Blanton's Original 46.5% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Blanton's Original 46.5% 0.7L + GB

  Kentucky

  Kilmės šalis
  JAV
  Talpa (L)
  0.7 L
 • Nors JAV įstatymai nereikalauja, kad bourbon viskis būtų gaminamas Kentucky valstijoje, joje pagaminama apie 95% viso Pasaulyje burbono kiekio. Yra kelios pagrindinės priežastys, dėl kurių Kentucky ir šiandien yra bourbon Pasaulio sostinė. Kai pirmieji kolonistai, ieškodami daugiau žemės ir išteklių, persikėlė į Vakarus, daugelis jų apsigyveno dabartinėje Kentucky valstijoje. Škotiškos, vokiškos ir airiškos kilmės kolonistai atsivežė savo distiliatorius ir distiliavimo žinias. Jie greitai suprato, kad ši valstija yra ideali vieta puikaus viskio gamybai. Viena iš priežasčių - didžiuliai kalkakmenio uolienų telkiniai, kurie filtruoja nepageidaujamus mineralus iš distiliavimo procese naudojamo vandens. Kita priežastis - dirvožemis ir klimatas puikiai tinka kukurūzams auginti, kurie yra pagrindinė bourbon sudedamoji dalis ir išskirtinio saldaus skonio šaltinis. Dar vienas veiksnys - dažnai besikeičianti temperatūra. Kadangi bourbon brandinamas apanglėjusiose ąžuolinėse statinėse, dėl temperatūros pokyčių mediena ne kartą sugeria ir išskiria viskį, suteikdama galutiniam produktui būdingų ąžuolo natų ir gintaro spalvos.

  Žirgas ir žokėjus ant butelių kamštelių yra pripažintas Blanton's Single Barrel Bourbon prekės ženklas. Turtingas Kentucky valstijos žirgininkystės paveldas ir tradicijos glaudžiai siejasi su bourbon tradicijomis. Blanton's yra originalus vienos statinės brandinimo bourbon nuo 1984 metų. Manoma, kad šis Blanton's tapo Pasauliniu vienos statinės bourbon viskio standartu. Geriausiai patiekiamas grynas arba su ledukais.  

  Nosyje kreminės vanilės aromatą papildo karamelė ir sviestinis irisas, kepimo prieskonių, tokių kaip gvazdikėliai, muskatai ar cinamonas, fonas.

  Gomuryje saldus, su citrusinių vaisių ir ąžuolo natomis.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne