Viskis-Balvenie 12YO Doublewood 40% 0.7L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskis-Balvenie 12YO Doublewood 40% 0.7L + GB

  Speyside

  Kilmės šalis
  Škotija
  Dūminis
  NEDŪMINIS
  Brandinimas
  12YO
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Talpa (L)
  0.7 L
  Viskio tipas
  SINGLE MALT
  Alk. tūris
  40%
 • Balvenie 12YO Doublewood pradėtas gaminti 1993 metais, naudojant distilerijos ambasadoriaus ir buvusio salyklo meistro David C. Stewart sukurtą procesą, kuris dabar paprastai vadinamas „medienos apdaila“ (wood finishing). Naudojant šį brandinimo būdą, daugelį metų brandintas tradicinėse viskio statinėse, viskis sušvelnina bręstantį spiritą ir suteikia šildančių vanilės prieskonio sluoksnių. Po to dar devynis mėnesius brandinimas vyksta Europinio ąžuolo Oloroso ex-sherry (chereso vyno) statinėse, kurios suteikia gautam Single Malt viskiui vaisinių ir medaus gilių aromatų. Taigi, Balvenie DoubleWood 12 Single Malt viskis įgauna išskirtinį charakterį dėl to, kad buvo brandintas dviejų skirtingų rūšių statinėse. Kiekvienas etapas suteikė viskiui skirtingas savybes. Apskritai tai klasika, prie kurios visada malonu sugrįžti. 

  Nosyje švelnus riešutų skonis, persipynęs su prieskoniais. Medaus sultenių ir vynuogių aromatas. Nepaprastai patrauklus.

  Gomuryje saldus, gero kūno konsistencijos. Atsiskleidžia bourbon viskio aromatai, švelnūs prieskoniai su trupučiu vanilės, subtiliai pasislėpusi subalansuotų durpių užuomina. Integruoti džiovinti vaisiai taip pat dera su riešutais, muskato riešutu ir cinamonu.

  Poskonis aštrus, šiek tiek sausas, tačiau vis dar saldus.
   

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne